Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Kurumsal Başvuru

2003’ten bu yana eğitim hizmetlerine devam eden İ-Akademi’nin, 1000’i aşkın resmi ve özel kurum referansı bulunmaktadır.

Eğitim içerikleri, önceden belirlenmiş derslerden oluşabileceği gibi, kurumların talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarına özel olarak da şekillendirilebilmektedir. İ-Akademi, hem standart hem de isteğe göre uyarlanmış eğitimlerinde, katılımcıların ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak için en güncel içerikleri uzman eğitmenler aracılığıyla aktarır.

İ-Akademi; birçok proje ve danışmanlık hizmetinde teknik yetkinliklerini defalarca ispatlamış deneyimli eğitmenleri, yıllar içinde geliştirilmiş eğitim yönetimi süreçleri ve vendor’larn tavsiye ettiği standartları sağlayan eğitim kalitesi sayesinde, ihtiyaç duyulan bilgi ve saha deneyimini en etkin ve hızlı şekilde kurumunuzun değeri haline getirir.

Kurumsal eğitim talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İ-Akademi, kurumlara yönelik eğitim çözümlerini 4 farklı yöntemle sunmaktadır:

İ-Akademi, kurum tarafından talep edildiği takdirde kurum personelinin mevcut bilgi ve yetenek durumunu ölçerek, kişi bazında eğitim ihtiyaçlarını belirler. İnsan Kaynakları departmanlarının yetenek yönetimine destek veren bu hizmetin sonunda; çalışanların, görevlerinin gerektirdiği eğitimleri almaları için yapılan planlama kuruma sunulur. 

Kurumların talep etmesi halinde, eğitim öncesinde seviye tespit sınavı yapılarak personelin seviyeleri belirlenir ve bu doğrultuda homojen gruplar oluşturulur.

İ.K. departmanlarıyla birlikte belirlenecek düzende bir seviye belirleme sınavı yapılarak kurumların çalışma saatleri olabildiğince az etkilenir.

Seviye tespit sınavı sonuçlarının ardından şirket yönetiminin de talepleri dikkate alınarak eğitimin içeriği, süresi, niteliği gibi konular İ-Akademi ve uzman eğitmenler tarafından belirlenir. Eğitim süresince de şirket yönetimi öğrencilerin genel performansları, devam ve başarı durumlarıyla ilgili raporlar ile düzenli olarak bilgilendirilir.

Kapalı gruplarda, kurumların eğitim talepleri üzerine planlanan ve sadece talepte bulunan kurumun belirleyeceği katılımcıların alabileceği eğitimler verilir. Bu eğitimlerin tarih, yer, saat, süre ve içerikleri kurumların ihtiyaçlarına uygun olarak netleştirilir. Eğitimler İ-Akademi dersliklerinde alınabileceği gibi, kurumların kendi lokasyonlarında da düzenlenebilmektedir. Eğitimin sonunda katılımcılara ilgili katılım sertifikaları verilir.      
Açık sınıflar; tarih, yer, saat, süre ve içerikleri önceden planlanmış eğitimlerdir. Genel katılıma açık olan bu eğitimler, maksimum 10 kişilik sınıflarda verilir. Bu eğitimlere katılan kurum personelleri, İ-Akademi katılım sertifikalarının yanı sıra ilgili teknoloji üreticisinin katılım sertifikasını da alabilirler.     

Kurumsal Eğitim Başvuru Formu
    Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini onaylıyorum.

    İletişim

    Kurumsal Talepleriniz için İletişim

    Eğitim, Danışmanlık & Yazılım Projeleri
    Telefon: 0 (232) 464 09 24