Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Power BI Danışmanlık

Power BI Danışmanlığı Kuruluşunuzu Dönüştürebilir

Günümüzün modern iş ortamının veri yoğun doğası, iş zekasını başarının merkezine yerleştiriyor. Kuruluşlar, doğrulanabilir verilerle yedeklenebilen karar verme sürecine bağlıdır.

İ-Akademi’nin Power BI Danışmanlık Uzmanları, görselleştirme mimarları ve analitik geliştiricileri, verilerinizde saklı içgörüleri ortaya çıkarmak ve veri keşfini geliştirmek için sizinle birlikte çalışır. Power BI, kullanıcıların kullanımı kolay panolar, etkileşimli raporlar ve etkileyici veri görselleştirmeleri aracılığıyla çok çeşitli canlı verileri tüketmesini ve analiz etmesini sağlar.

İ-Akademi’nin Uzman Power BI Danışmanlarından Yararlanın ve İşinizi Dönüştürün

Power BI, önemli iş içgörüleri sağlayan etkileyici görselleştirmelerden yararlanan, başarısı kanıtlanmış bir iş analizi araçları paketidir. Yüzlerce veri kaynağına nasıl bağlanacağınızı öğrenmek, veri hazırlamayı basitleştirmek ve analizi yönlendirmek için bu platformu kullanabilirsiniz. Anlamlı raporlar oluşturabilir, ardından bunları kuruluşunuzun web’de ve mobil cihazlarda tüketmesi için yayınlayarak veriye dayalı daha iyi karar verme sürecini sağlayabilirsiniz. Sonuçta, bu kararları ölçmek ve formüle etmek için gereken tüm doğru ölçütlere sahip olmadan uygun iş kararlarını nasıl verebilir ve kazanan bir stratejiyi nasıl bir araya getirebilirsiniz?

Power BI danışmanlarımız, işletmenizin 360 derecelik benzersiz bir görünümüyle kişiselleştirilmiş panolar oluşturabilir (yerleşik yönetim ve güvenlikle kuruluş genelinde ölçeklenebilir).

Power BI Danışmanlığına İhtiyacım Var mı?

Büyük resmi görmek için gerekli metrikleri bulmaya çalışmakta zorluk çekiyorsanız, muhtemelen uygun önceliklere odaklanıp odaklanmadığınız konusunda şüpheleriniz vardır. Verilerinizden temel iş trendlerini hızlı bir şekilde değerlendirme ve anlama yeteneğinden yararlanmak çok değerli olabilir.

İ-Akademi’nin Power BI uzmanlarından oluşan ekibi, gözbağınızı kaldırmanıza ve verilerinizi elektronik tablolara, yazılımlara ve kuruluşlara dağılmak yerine tek bir ekranda görsel olarak organize etmenize yardımcı olacaktır.

200’den fazla Veri Kaynağından Power BI Verilerini İçe Aktarma

İ-Akademi’nin deneyimli Power BI danışmanlık uzmanlarından oluşan ekibi, ilgili, eyleme dönüştürülebilir içgörülerle anlamlı görselleştirmeler oluşturmak için farklı kaynaklardan verileri Power BI’a çekme sürecinde size rehberlik edecek.

  • Verilerinizi mutlak en kaliteli görselleştirmeler için hazırlayın
  • İ-Akademi, özel arabirimler (API), özel bağlayıcılar veya web hizmetleri kullanarak hemen hemen her veri kaynağından, veritabanından veya web hizmetinden nasıl veri içe aktarılacağını size gösterecektir.
  • Herhangi bir on-premise veya çevrimiçi veri kaynağını kullanarak anlamlı veri kümeleri oluşturun