fbpx
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Excel Programlama ve Geliştirme

Excel Programlama ve Geliştirme

Excel Programlama İşletmenize Nasıl Yardımcı Olabilir?

Küçük ve büyük kuruluşlar için yüzlerce proje tasarladık ve onları daha verimli ve daha üretken hale getirdik. Daha da akıllı Excel programlama sürecimizle büyük miktarda veriyi liderlerinin daha iyi kararları daha hızlı almak için kullanabileceği bilgilere dönüştürmelerine yardımcı olduk.

  • Müşteriler, proje başına verimliliği ortalama %249 artırır.
  • Odak alanı başına yükü ortalama %19-38 oranında azaltın.
  • Verilerinizde oluşabilecek hataların %98’ini ortadan kaldırın.

İşletmelerin eski, zaman alıcı manuel prosedürlerini otomatik sistemlerle değiştirmelerini sağlayan özelleştirilmiş uygulamalar oluşturma konusunda muazzam bir deneyime sahibiz. Çok daha verimli, daha sağlam ve daha kullanıcı dostu sistemler.

İtibarımız, dünyanın en güçlü iş çözümü olan Excel’in sizinki gibi işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilmesi üzerine kurulmuştur. Bunu, bug-free garantisi ile tutarlı sonuçlar sunarak başarıyoruz.

EXCEL VBA Uygulamaları

Mühendis ekibimiz, Microsoft Office çalışma ortamınızdaki hemen hemen her türlü ihtiyaca uygun Excel araçları ve dinamik özel Excel uygulamaları geliştirecektir. Basit envanter yönetiminden son derece karmaşık CRM tarzı çözümlere ve KPI gösterge tablolarına kadar size yardımcı olabiliriz.

EXCEL DASHBOARD

Excel VBA çözümlerini SQL tabanlı bir harici veritabanına (Access/Jet, SQL Server, MySQL, Oracle, vb.) bağlanmak için genişletebiliriz. Yönetime bilinçli kararlar vermeleri için ihtiyaç duydukları temel bilgileri sağlamak için sayısız gösterge panosu ve grafik oluşturma mekanizması oluşturduk.

Excel – Access/DB/Bulut Uygulamaları

Mühendislerimiz, özel veritabanı uygulamalarınızı ek ortamlarda (SharePoint, .Net, Access ve SQL) oluşturabilir. Yerel ve esnek bir ön uç excel uygulaması dağıtırken tüm verilerin tek bir yerde saklanabilmesi için sağlam merkezi repository’leri genişletebilir ve geliştirebiliriz.

OFFICE 365

Tüm çözümlerinizi birbirine bağlı araçlar ve uygulamalar paketinde birleştirebiliriz. SharePoint ve Office 365 ekibimiz, şirketleri kağıtsız hale getirmeye kadar gidebilen sağlam çözümler oluşturmak için birlikte çalışır. Çözümünüzün her bir parçasını şirketiniz için en etkili ortamda oluşturabiliriz.