Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Hakkımızda

İ-Akademi, 2003 yılında kurulan ve Microsoft Solution Provider & Microsoft Learning Partner yetkinlikleriyle İzmir merkezli ilk ve tek Microsoft Yetkili Eğitim Merkezidir.

İ-Akademi, partneri olduğu dünyaca bilinen ve tanınan kurumların kalite anlayışı ve eğitim tecrübesini sadece bilişimle sınırlandırmayarak, kişisel & meslekî gelişim ve yabancı dil uzmanlıklarıyla da birleştirerek kurumların en önemli kaynağı olan insan kaynağını geliştirmeye yönelik, Türkiye çapında güncel ve kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Bu anlamda değişik sektörlerin ve bireylerin, bilişim ve profesyonel gelişim ile ilgili her türlü eğitim, proje ve danışmanlık ihtiyaçlarını karşılayan İ-Akademi, rekabetin sürekli arttığı bu ortamda, doğru donanımları kazanmanıza destek olmaktadır.

İ-Akademi sahip olduğu Pearson Vue Yetkili Sınav Merkezi yetkinlğiyle uluslararası belgelendirme ve sertifikasyon hizmetleri vermektedir.

İ-Akademi, ayrıca Netsis/Logo ve Mikro Yetkili Eğitim Merkezi olarak da eğitim hizmetlerine devam etmektedir.

iakademi-dis-cephe-

Eğitim Yatırımının Geri Dönüşü

Eğitime olan yatırımın değeri, diğer yatırımlar gibi geri dönüşü ile ölçülür. Ne kadar yüksek bir geri dönüş sağlanırsa o kadar başarılı bir yatırım yapılmıştır. “Return on Training Investment” diye adlandırılan geri dönüşün ölçüsü, İ-Akademi olarak temel aldığımız ölçüdür. Bu nedenle eğitim ve danışmanlık süreçlerine, analiz ve değerlendirme amaçlı her türlü hizmet de dahil edilmiş durumdadır.

Verilen eğitim hizmeti, bünyesinde “Eğitim Danışmanlığı” kavramını da barındırır. Böylece tüm eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizde, gerek kurumların gerekse bireylerin ihtiyaç duydukları konular, ihtiyaç duydukları düzeyde ve doğru zamanda verilir. Eğitim verimlilikleri ve öğrenme etkinliği, sizlerle beraber ölçülüp değerlendirilir.

İ-Akademi Eğitim Uygulama Kültürü

İ-Akademi’de, kurumların eğitimlerden maksimum seviyede yararlanmasını sağlamak adına, öncelikle aday katılımcıların bilgi seviyeleri ücretsiz olarak sunulan Seviye Tespit Sınavları ile ölçülür, adayların bilgi seviyesi ve kurumun beklentileri göz önüne alınarak her bir kurum, hata her bir grup için özel eğitim içerikleri ve dolaysıyla eğitim süreleri belirlenir. 

Eğitim öncesi analiz çalışmaları ve seviye belirleme sınav sonuçları ve eğitim sonrasında yapılacak değerlendirme ve analizlerle eğitimdeki öğrenme düzeyi gelişimi, eğitim fiziksel ortamının kalitesi, eğitim içeriği ve eğitimlerde kullanılan materyallerin yeterliliği analiz edilip, raporlanır. Tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmetlerle, kurumların eğitimlerimizden en üst düzeyde yararlanması hedeflenmektedir.