Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Java ile Android Programlama

Açık kaynak kodlu yapısıyla tüm geliştiricilere imkan tanıyan Android işletim sistemi, çeşitli uygulama ve oyun geliştirmek isteyen kişileri de dört ... Daha fazla göster
Eğitmen
Sarp Vahabi
8 Öğrenciler Maksimum Sınıf Kontenjanı
0
0 yorumu
 • Genel Bilgiler
 • Eğitim İçeriği (Müfredat)
 • SSS
javaAndroid

Eğitim Hakkında

İ-Akademi Java ile Android Programlama Kursu Eğitimi İle Android Programlamayı kısa sürede öğrenin. İş hayatınızda fark yaratın!

İzmir Android mobil uygulama geliştirme kursu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Bizi Arayın! 0 (232) 464 09 24

Bu eğitimi tamamlayan öğrenciler; mevcut bir uygulamayı upgrade edebilmenin yanısıra, güncel Android bileşenlerini farklı projeler içinde birbirine entegre edip, yazdıkları uygulamayı iş ve teknoloji dünyasında sıkça kullanılan üçüncü parti yazılımlarının da desteğiyle Google Play Store’da yayınlanacak hale getirebilme becerisini de kazanacaktır. Java ile Android Programlama Eğitimi; Java Programlama dili ile Android cihazlar için yazılım ve uygulama geliştirebilecek kalifiyeli bireyler yetiştirmek için hazırlanmıştır.

Hedef Kitle

Java ile Android Programlama eğitimi başta bilgisayar, matematik ve yazılım mühendisliği olmak üzere üniversitelerin mühendislik fakülteleri öğrencileri ve mezunlarının yanı sıra profesyonel olarak mobil yazılımlardan para kazanmak isteyen adaylara yöneliktir.

Ön Koşullar

Java ile Android Programlama Eğitimi‘ne katılmak için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır.

Ünvanlar

 • Yazılım Geliştirici

 • Mobil Uygulama Geliştirici
 • Android Developer

Kazanımlar

Bu eğitimi başarıyla tamamladığınız takdirde aşağıdaki becerilere sahip olacaksınız:

 • Java programlama diline hakim olma,
 • Spring Framework ile uygulamalar yazabilme
 • Android mobil uygulamalar geliştirebilme
 • Yazılım firmalarında, mobil uygulama geliştirme departmanında ve benzeri alanlarda görev alabilme

Sınavlar

 • Google Associate Android Developer – Java Exam

Sertifikalar

 • İ-Akademi Kurs Katılım Sertifikası
 • Google Associate Android Developer

İleri Eğitimler

 • İleri Android Uygulama Geliştirme

Broşür

Java ile Android Programlama Uzmanlığı Eğitimi Nerede Gerçekleştirilecek?
Java ile Android Programlama Eğitimi, İzmir’in kalbi Alsancak’ta yer alan genel merkezimizde gerçekleştirilir. Genel merkezimizdeki sınıflarımız, son teknoloji ekipman ve yazılımlarla donatılmış olup, verimli bir eğitim süreci geçirmeniz için her ayrıntı düşünülmüştür.
Java ile Android Programlama Eğitimi Süresince Hangi Program ve Dilleri Kullanacağız?
Eğitim sırasında Java programlama dilinin yanı sıra Spring ve Android gibi frameworkleri de kullanacaksınız. Eğitim tamamlandığında tüm bu becerileri orta ve ileri seviyeye kadar öğrenmiş olacaksınız.
Java ile Android Programlama Eğitimine Kurumsal Olarak Kayıt Yaptırmak Mümkün Mü?
Java ile Android Programlama Uzmanlığı, Eğitimi, hem bireysel hem de kurumsal başvuruların tamamına açıktır. Kurumsal başvurularda, eğitimin kurumunuz bünyesinde veya sizin belirleyeceğiniz bir lokasyonda gerçekleştirilmesini istiyorsanız detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.
Java ile Android Programlama Eğitimi Sırasında Ekipman ve Doküman İhtiyacım Olacak Mı?
Hayır. İ-Akademi, kursun en verimli şartlarda gerçekleşmesi için tüm ekipman ve doküman desteğini kursiyerlerine sunmaktadır. Öğrenme sürecinizi desteklemek adına yazılı ve görsel kaynak paylaşımı yapılır. Böylece hiçbir ekstra harcama yapmanıza gerek kalmaz.
Java ile Android Programlama Eğitimini Tamamladım. Ya Sonra?
Kurs kapsamında öğreneceğiniz bilgiler, tamamiyle uygulamaya ve meslek hayatına yöneliktir. Kursu başarıyla tamamladığınızda yeni bir meslek edinmiş olursunuz. Kursta kazandığınız yazılım, bilgi işlem ve mobil geliştirme gibi departmanlarda kolaylıkla iş bulmanızı, etkin rol almanızı ve fark yaratmanızı sağlar. Kurs bitiminde İleri Android Programlama kursumuza katılarak ileri öğrenim sürecine geçiş yapabilirsiniz.
Course details
Süre 130 Saat
Konu Başlıkları 55

  Bizimle İletişime Geç!