fbpx

Yeni Yazılımlar Temizlik Makinelerine Entegre Ediliyor

Yeni Yazılımlar Temizlik Makinelerine Entegre Ediliyor

Türkiye’de temizlik makineleri için geliştirilen yazılım kodlamaları yeni temizleme makinelerine entegre ediliyor. Sektör bu şekilde daha verimli çalışabilecek ve Türkiye’deki kullanılan temizlik makineleri daha çok ihtiyacı olanlara ulaşarak bir devrim yaratacak. Bu yazılımı geliştiren firma; temizlik sektöründe bir çığır açacaklarını duyurdu.

Yıkama makinelerinin içinde bulunan yazılımların geliştiricisi dünyaca ünlü firmalar tarafından yapılıyor ve temizleme sektöründe bir devrim açılıyor. Marina temizlik hizmetlerinin kullandığı son sistem temizlik makinelerinin Türk yazılım geliştiricileri teknolojiye ayak uydurarak çalışıyorlar. Antalya genelinde bu makineler ile hizmet veren firmalar arasında olan Marina Temizlik 2017 yılında yaptığı anlaşmalar ile söktürün liderliğini elinde tutmayı başardı. Ev temizliğinde kullanılan makinelerinde programlaması yine alt yapı olarak aynı olsa da birkaç farklı yazılım teknolojisi barındırıyor. Profesyonel ekiplerle beraber Antalya temizlik firmaları olarak hizmet veren bu şirketlere Türkiye’de destek vererek yeni projeler geliştirilmesinde destek olunabilir.

temizlikŞirket temizlik sektörü içinde yeni hazırlanmış olan 2017 yılı itibariyle temizlik makine programlarına geçmiş ve bu alanda firmalar kendini geliştirmiş. Teknolojiye göre sürekli güncellenen yazılım sistemi hem daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamakta hem de müşterilerimize ulaşmakta kolaylık sağlıyor. Temizlik sistemleri sadece müşteri portföy programıyla sınırlı kalmayıp, yazılımı ev temizliğinde kullanılan bazı makineler de sektörünün bir parçası haline getirilmiş. Genel olarak bu yazılımı içeren makileri kullanan temizlik şirketleri diğer firmalara göre bir adım önde görünüyor. Yapılan haberlere göre yeni gelişmeler sonrasında bir düzenleme gerçekleştirilebilir. Sistem olarak nasıl çalıştığını incelediğimizde herhangi bir temizlik firması çalışanları kolaylıkla programı yönetmekte ve makinelere hakim olmakta.

Yorum Yazın