fbpx

Microsoft Office 365 ve Windows 10 tek paket olarak kullanıcılarla buluşuyor!

“Microsoft 365”

Kurumlara ve bireylere daha fazlasını başarabilmeleri için güç katmayı misyon edinen Microsoft, kullanıma sunduğu “Microsoft 365” paketi ile en çok kullanılan yazılımlarından ikisini bir araya getirerek Microsoft 365’i ortaya çıkardı!

Microsoft 365, yazılım devinin tanımıyla; “Office 365, Windows 10, Enterprise Mobility + Security ürünlerini içeren tam, akıllı ve güvenli bir çözüm”. Microsoft, bu yeniliğin iş dünyasına yönelik ürünlerin tasarım ve çıkışlarında “temel bir değişiklik” anlamına geldiğini vurguluyor.

Microsoft 365’in iki farklı katmanı bulunuyor;

  • Microsoft 365 Enterprise mevcut Secure Productive Enterprise planını temel alıyor ve Office 365 Enterprise, Windows 10 Enterprise ve Enterprise Mobility + Security üçlüsünü içeriyor. Microsoft’a göre bu katman, geniş firmaları hedef alıyor.

 

  • Microsoft 365 Business ise “300 kişiye kadar küçük ve orta boyutlu şirketler” için tasarlanmış ve Office 365 Business Premium üyeliğini içeriyor. Paket içerisinde “Windows 10 ve Enterprise Mobility + Security içerisindeki güvenlik ve yönetim işlevleri” bulunuyor.

Microsoft’un kendi sitesinden incelemek için lütfen aşağıdaki logoyu tıklayınız;