fbpx
Web Tasarım + Grafik Tasarım %20 İndirimli!

Web Tasarım + Grafik Tasarım %20 İndirimli!

Günümüzde bir web sitesi sahibi olmak artık tercih olmaktan çıktı. Bu nedenle hem kişisel hemde hemde kurumsal olarak web sitesi sahibi olmak zorunlu hale geldi. iAkademi olarak bu ihtiyacı kendiniz karşılayabilmek ve web tasarım konusunda uzman olabilmeniz için sizlere en son teknoloji web tasarım eğitimi sunuyoruz.

Görselliğin önemli bir unsur olduğu günümüzde grafik tasarıma olan ilgi ve ihtiyaçta her geçen gün artıyor. Hem bireysel hemde kurumsal olarak kaliteli grafik tasarımlara ihtiyaç duyuluyor. iAkademi olarak söz konusu bu ihtiyacı giderebilmeniz ve grafik tasarım konusunda uzman olabilmeniz için sizlere en güncel grafik tasarım programları ile eğitim alma imkanı sunuyoruz.

Tam donanımlı bir web tasarımcı olmak için grafik tasarım bilgisine, sektörün aradığı bir grafik tasarımcı olmak için web tasarım bilgisine ihtiyaç duyulmaktadır. iAkademi bu iki temel gereksinimi giderebilmeniz için sizlere çok özel bir teklif sunuyor.

Web tasarım eğitimi almanız durumunda, grafik tasarım eğitimini %20 indirimli olarak alabilirsiniz. Aynı şekilde Grafik tasarım eğitimi almanız durumunda, web tasarım kursu %20 indirim ile sahip olabilirsiniz.

Eğitim içerikleri;

  • Grafik Tasarım Kursu
  • Web Tasarım Kursu

Bu fırsat için son 3 kontenjan ayrıldı. Bu fırsatı kaçırmamak için lütfen bizimle iletişime geçin;

Tel: 0(232) 464 09 24

Mobil: 0549 464 09 24

E-mail: info@iakademi.com

Yorum Yazın