Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Tüm MICROSOFT SATV Ücretsiz Eğitim Kuponları İçin Son Tarih 30 Haziran 2021!

TÜM MICROSOFT SATV ÜCRETSİZ EĞİTİM KUPONLARI İÇİN SON TARİH 30 HAZİRAN 2021!

2021’e geçiş, kaçırmak istemeyeceğiniz bazı önemli teslim tarihlerini de beraberinde getirdi. Bunlardan biri, Microsoft’un eğitim kuponları programının ömrünün sonu.

Tüm SATV kuponları 30 Haziran 2021’e kadar rezerve edilmelidir, aksi takdirde kuponlarınıza artık erişemezsiniz. Dolayısıyla binlerce dolarlık eğitimi herhangi bir ücret ödemeden alma fırsatını kaçırmış olursunuz.

Microsoft Partneri İ-Akademi, bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Bizi arayın, eğitimlerinizi zamanında planlamanıza yardımcı olalım.

Microsoft eğitim kuponlarımla hangi eğitim(ler)i alabiliriz?

Windows 10, Windows Server, .NET Geliştirme, Microsoft Office, SQL Server, SharePoint ve diğer Microsoft teknolojilerindeki eğitimlerden istediğinizi seçebilirsiniz.

Başka vendor veya teknolojilerde eğitim talepleriniz olması durumunda da yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Microsoft eğitim kuponlarımızla eğitim aldığımızda herhangi bir ücret öder miyiz?

Microsoft’un tüm iş ortakları ve müşteri ile birlikte geliştirdiği bu ücretsiz programdan faydalanarak, almak istediğiniz eğitim veya danışmanlık hizmetinizi bütçenizi kullanmadan ücretsiz alabilirsiniz. Microsoft kurumsal lisans anlaşmanızdan elde ettiğiniz hediye kuponlarınızı, İ-Akademi eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde kullanabilirsiniz.

Microsoft eğitim kuponlarını nasıl alabiliriz?

Muhtemelen şu anda kullanabileceğiniz Microsoft eğitim kuponlarınız var ve belki de bunu bilmiyorsunuz! SATV’ler, Microsoft teknoloji satın alımlarıyla birlikte gelir. Microsoft eğitim kuponlarınız olup olmadığını öğrenmek için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Mobil: 0541 606 04 55

E-posta: ssabeti@iakademi.com

Microsoft eğitim kuponlarımızı neden İ-Akademi ile kullanmalıyız?

Microsoft Voucher’ları yalnızca İ-Akademi gibi yetkili bir Microsoft İş Ortağı ile kullanılabilirler. Tüm öğrenme ve gelişim eğitimleriniz için tek adresiniz olan İ-Akademi ile sorunsuz bir kayıt sürecinin keyfini çıkarın.

Eğitimleri 30 Haziran 2021 tarihine kadar almamız mı gerekiyor?

Eğitim tarihlerinizi size uygun tarihlere herhangi bir zaman kısıtı olmadan ayarlayabiliriz, fakat voucher rezervasyonunun 30 Haziran 2021 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Başka kampanyalar var mı?

SATV kuponlarınızı 30 Haziran 2021’e kadar İ-Akademi ile kullanmanız durumunda eğitimlerinizi katılan her bir personelinize 50 EURO değerindeki Microsoft Resmi E-Kitapları ÜCRETSİZ olarak sağlanacaktır.

Voucher kontrolü ve rezervasyon sürecinde İ-Akademi'den ücretsiz destek alabilir miyiz?

Bu süreçlerin tamamında İ-Akademi’den ücretsiz destek ve danışmanlık alabilirsiniz.

Lütfen sürenizin çok kısıtlı olduğunu unutmayın ve bizimle derhal iletişime geçin!

Mobil: 0541 606 04 55

E-posta: ssabeti@iakademi.com