Tasarım Dünyasının Kapıları İ-Akademi ile Açılıyor !

Her geçen gün gelişen dijital dünyanın vazgeçilmez ögelerinden biridir tasarım.  Her alanda olduğu gibi tasarımda kendi içinde bölümlerine ayrılmaktadır. Grafik tasarım ve Web tasarımı olarak ayrılan bu alanda siz de yetenekleriniz doğrultusunda hayal gücünüzü dışarı çıkartabilirsiniz.

Tasarım alanı sadece iş hayatında değil günlük hayatınızda bir hobiniz olarak yapabileceğiniz bir alandır.  İster iş ister hobi olarak olsa da tasarım alanı teknik bilgi ve beceri gerektiren bir alan olduğu için mutlaka bir eğitim programından faydalanıp kendinizi geliştirmeniz gerekir. Bu yüzden İ-Akademi sizler için tasarım’ı grafik tasarım ve web tasarımı olarak ikiye ayırdı ve hangisini istiyorsanız o alanda kendinizi keşfedebilirsiniz.  Bu program süresince bir çok adobe programı öğrenecek ve hayal gücünüzü dijital dünyaya açabileceksiniz.

Bu Konuyu Paylaşın!

Yazar : İ-Akademi Eğitim & Danışmanlık

İ-Akademi; 2003'ten bu yana birey ve kurumlara Bilişim, Yabancı Dil, Kişisel ve Kurumsal Gelişim alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen sayısız şirketinde farklı seviyelerde eğitim ve danışmanlık hizmeti veren İ-Akademi, İzmir'in kalbi Alsancak'ta, ilk günkü heyecanıyla hizmetlerine devam etmektedir.