fbpx

Microsoft Sertifikasyonları

Bilişim dünyasında yeni de olsanız, eski de olsanız sizi başarıya ulaştıracak bir sertifika programımız var. Eğitimlerimizdeki tüm eğitmenlerimiz Microsoft sertifikalı eğitmenlerdir (MCT), dolayısıyla eğitim materyallerinin güvenilir, güncel ve eksiksiz olduğundan emin olabilirsiniz. Profesyonellerce hazırlanmış eğitimler sizi uluslararası geçerliliği olan Microsoft sertifikasyonlarına ulaştırır. Bu belgeler size dünya çapında profesyonel bir kimlik kazandırır. Nerede olursanız olun bilginizi ispat etmiş olursunuz. Sertifikalar size çok geniş bir yelpazede iş imkanları kazandırmakla birlikte, görevlerinizi en yüksek yetkinlikte ve kalitede gerçekleştirmeniz için yetkinlik de kazandırır.

İzmir merkezli TEK Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi olan İ-Akademi Microsoft tarafından önerilen ve takip edilen eğitim içerikleriyle verdiği hizmetin yanı sıra, dünyanın en büyük sınav kuruluşu olan ve bünyesinde Microsoft, Cisco, Oracle, VMware, Solidworks ve daha nice dünya devinin sınavlarını barındıran PEARSON VUE yetkili sınav merkezidir.

Sertifikasyon Sınavlarına Nasıl Kaydolunur?

https://home.pearsonvue.com/ internet sitesinden istenilen kategori seçildikten sonra sınav seçilir. Hemen sonrasında ise sizden hangi test merkezinde sınava girmek istediğinizi seçmeniz istenir. İzmir Alsancak’ta bulunan İ-Akademi seçeneğini orada göreceksiniz. Sınav ücret uygulamaları dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.