fbpx

Satış ve Pazarlama Gücünüzü Gösterin !

Etkili  bir pazarlama stratejisinin belirlenmesi ve başarılı satış görüşmelerinin yapılması  için gerekli adımların ve tekniklerin anlatıldığı bu eğitim programı sayesinde satış ve pazarlama alanındaki yeteneklerinizi ortaya çıkaracaksınız.

Reklam ve pazarlama departmanının en önemli özelliği iyi satış yapmaktır. Ancak bu satışı gerçekleştirirken müşteriyle sağlıklı iletişim kurmak, iyi bir strateji belirlemek gibi bir takım altın kurallar vardır. Eğer siz de satış ve pazarlama departmanında çalışıyorsanız veya çalışmak istiyorsanız, kariyerinizde yükselmeyi hedefliyorsanız İ-Akademi’nin satış ve pazarlama eğitim programı sizin için mükemmel olacak.  Satış ve pazarlama tekniklerinizi geliştirerek kariyerinizde önemli bir adım atmış olacaksınız.

Stratejik pazarlama yönetimi, çağdaş satıcılık uygulamaları, satışta etkileşim yöntemleri ve beden dili kullanımı gibi daha bir çok önemli modülleri ele alan bu programda  öğrendiğiniz yeni teknikleri ve eğitim uygulamalarıyla oluşan motivasyonu sahaya yansıtacak ve gözle görülen bir fark yaratacaksınız.