fbpx

Blog

ÖZGÖRKEY HOLDİNG İLE EXCEL EĞİTİMİ DÜZENLEDİK

Türkiye’nin en büyük kuruluşundan birisi olan Özgörkey Holding ile Excel Eğitimi gerçekleştirdik. Özgörkey Holding Nevzat Özgörkey önderliğinde 1967 yılından 1997’deki kuruluşuna kadar geçen sürede, Türkiye’nin en prestijli ve saygın girişimcilerinden ve iş adamlarından biri olarak Ege ve Akdeniz bölgelerinde 4 ve Romanya’da 2 Coca-Cola şişeleme fabrikası kurmuş, Anadolu Efes’in Türkiye’deki ilk fabrikası olan Ege Biracılık’ta kurucu ortak olarak yer almıştır.

Özgörkey Holding Coca-Cola İçecek A.Ş’nin ve bir yatırım şirketi olan Hollanda Etap International Bv.’nin ortağıdır.

Anadolu Etap Tarım ve Gıda Ürünleri San. Tic. A.Ş’nin Anadolu Grubu ve Brezilya’lı Cutrale Grup ile birlikte eşit ortağıdır. Ayrıca; Plastik, baskı ve ambalaj alanlarında faal ve materials handling alanında bir çözüm ortağı olarak faaliyet gösteren Etapak Baskı ve Ambalaj San. Tic. A.Ş.’nin %100 sahibidir.

Özgörkey Holding; bugün Türkiye ile birlikte on ülkede faaliyet gösteren, 7 bin 500 kişi istihdam eden, dünya içecek devi Coca Cola bünyesinde 6’ncı büyük şişeleyici şirketine dönen Coca-Cola İçecek A.Ş’nin ortağıdır. 1993 yılında da narenciye ve meye suyu sektörüne yapmış olduğu yatırımları bugün dünya devi Brezilyalı Cutrale, Anadolu Grubu ve Özgörkey Holding ortaklığında Anadolu Etap Tarım ve Gıda Ürünleri adı altında eşit ortaklıkla devam ettirmektedir.

Ambalaj grubu en iyi gıda ve içecek etiketleri üreterek etikette Türkiye’de pazar lideri konumundadır. Otomotiv sektörüne yapmış olduğu özel kasaları İngiltere’den Güney Afrika’ya kadar 25’e yakın ülkeye ihraç etmektedir.

Ayrıca sosyal sorumluluğa olan duyarlılığından ötürü Nevzat Özgörkey Çevre ve Su Vakfı vesilesiyle tarım sektörüne paralel olarak çevre ve su konusunda örnek çalışmalar yapmaktadır.

MICROSOFT EXCEL EĞİTİMİMİZ HAKKINDA

İş hayatında rekabetin giderek arttığı günümüzde, Office programlarına özelliklede Excel’e hakim olarak veri ve zaman yönetimini en doğru şekilde yapabilmek, aranan en temel özellikler arasında sayılmaktadır. Excel’in alt toplam, gelişmiş filtreleme, Pivot tablolarla dinamik sorgulamalar, dış veri kaynaklarından Excel ortamına veri aktarımı ve ileri düzey işlevsel fonksiyonlarının anlatıldığı bu eğitimde, katılımcılar Excel ile büyük veri dosyaları üzerinde etkin analiz ve raporlama yetkinliğine kavuşacaklardır. Excel’in en kullanışlı yardımcı araçlarından olan Pivot Table (Özet Tablo) ile seçilen veri kaynağındaki bilgileri özetleyip, karşılaştırmalı raporlar oluştururuz. Diğer yandan adeta verilerle boğuşurken elimiz ayağımız olan IF(EĞER), VLOOKUP(DÜŞEYARA), HLOOKUP(YATAYARA), SUMIF(ETOPLA), SUMIFS(ÇOKETOPLA) gibi gelişmiş Excel fonsiyonları ile karşılaştığımız problemleri daha kolay çözme olanağına kavuşup, minimum emek ve zaman ile maksimum fayda elde etmiş oluruz.

İleri Excel Kursu için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Excel programını kullanmayı öğrenmek isteyen veya kullanan ancak becerilerini geliştirmek isteyen, çalışmalarını ve raporlarını daha etkin ve daha etkileyici hale getirmek isteyen ve temel Düzeyde Excel kullanabilen herkes için uygundur. 

Özgörkey Holding’e eğitimlerinde bizi tekrar tercih ettiği için teşekkür ederiz. Eğer siz de Excel konusunda kurumsal eğitim hizmeti alarak çalışanlarınıza yeni beceriler kazandırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güncel eğitim takvimimizi görmek için tıklayabilirsiniz.

 

.NET Developer hafta içi gündüz eğitiminde %50 indirim fırsatı!