fbpx
Netsis Nedir?

NETSİS Muhasebe Programı Nedir?

NETSİS kısaca orta ve büyük ölçekli işletmelerde finans, muhasebe, stok, satış ve tedarik zinciri gibi uygulamaların tek bir merkezden kolayca yönetilmesine imkan veren bir yazılımdır. NETSİS ve muhasebe üzerine düzenlenen eğitimler i-Akademi’nin en çok rağbet gören eğitimleri arasında yer alıyor. Muhasebe alanına ilgi duyanlar, muhasebe bilgisini arttırmak isteyenler ve farklı disiplinlerde kendini geliştirmek isteyen uzmanlar NETSİS eğitimlerini tercih ediyor. Peki NETSİS nedir ve neden bu kadar önemlidir? Dilerseniz NETSİS programının içeriğini, programın sağladığı kolaylıkları ve profesyonel iş yaşamında NETSİS programına neden bu kadar önem verildiğini birlikte inceleyelim.

NETSİS Nedir?

NETSİS, hem bireysel hem de kurumsal anlamda kullanıcısına pek çok fayda sağlayan, kurumsal kaynak planlamasını dijital ortama taşıyarak pratikliği ve dolayısıyla iş yerinin verimini arttıran bir yazılımdır. Bireysel olarak NETSİS öğrenmek iş dünyasının amansız rekabet ortamında bir adım öne çıkmanıza katkı sağlayacaktır. Kurumsal anlamda NETSİS kullanımı ise raporlama, planlama, talep oluşturma, satın alma ve kalite kontrol gibi işlemlerin çok daha kısa sürede tamamlanmasına yardımcı olur. Firmanızın verimliliğini arttırmak veya NETSİS öğrenerek kurumların aranan profesyoneli haline gelmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğitim ve danışmanlık kurumumuz i-Akademi, Yetkili Eğitim Merkezi olma özelliğini taşıyor.

İzmir’den Dünyaya Ulaşan Muhasebe Programı

1991 yılında İzmir’de yerli sermayeyle hayata geçirilen bir bilişim projesi olan NETSİS; günümüzde 200  kişilik ekibi, 400’ü aşkın çözüm ortağı ve 40 bini aşkın firmada toplamda 150 binin üzerinde kullanıcısıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor. Yerelden evrensele mottosuya hareket eden kurum, uluslararası platformlarda ülkemizin teknoloji ihraç eden bir ülke olarak tanınmasına katkıda bulunuyor. Bireysel veya kurumsal olarak NETSİS kullanmaya başladığınızda bu devasa kullanıcı ailesinin bir parçası olacak ve muhasebe işlemlerinizi hızlıca halletmenin keyfini yaşayacaksınız. i-Akademi’nin NETSİS kursuna katılarak dünya çapında geçerliliği olan bu finans ve muhasebe programında sıfırdan başlayıp profesyonelliğe doğru hızla ilerleyebilirsiniz. i-Akademi’nin eğitimlerini başarıyla tamamlayan  bireysel ve kurumsal tüm kursiyerler genel merkez onaylı NETSİS sertifikası ve i-Akademi Katılım Sertifikası almaya hak kazanıyor.

Kurumsal Kaynak Planlama İçin Doğru Tercih

NETSİS, orta ve büyük ölçekli işletmelerde finans, muhasebe, stok, satış ve tedarik zinciri gibi uygulamaların tek bir merkezden kolayca yönetilmesine imkan veren bir yazılımdır. NETSİS yazılımının farklı versiyonları mevcut olmakla birlikte, her versiyon temel olarak kurumların finans ve İK yönetimini kolaylaştırmayı amaçlar. İş yerinizin faaliyet gösterdiği alan ne olursa olsun; NETSİS kullanımı irsaliye, faturalama, ambar girişi ve kalite kontrol gibi süreçleri üzerindeki hakimiyetinizi arttırır. NETSİS’te bilgi girişi yapmak, rapor hazırlamak ve iş akışı takibi yapmak oldukça kolaydır. Eğer siz de temel üretimden muhasebeye, tedarik zincirinden satış ve stok bilgilerine kadar tüm iş süreçlerini tek noktadan basitçe yönetmek istiyorsanız NETSİS tam size göre! NETSİS, kullanıcılarına uçtan uca merkezi yönetim imkanı tanıyarak zaman ve emek tasarrufu yapmanızı sağlıyor.

Tek Tıkla Genel ve Ön Muhasebe

i-Akademi , NETSİS öğrenerek muhasebe ve yönetim alanlarında kendisini geliştirmek isteyen profesyonellere farklı eğitim programları hazırlıyor. i-Akademi’nin uzman eğitmen kadrosu tarafından hazırlanan NETSİS eğitimi içerikleri, şirketinizin ve sektörünüzün ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde sürekli olarak güncelleniyor. i-Akademi’de düzenlenen NETSİS kurslarının seviyeleri farklı olsa da bu kursları aşama aşama tamamlayarak; genel muhasebe, ön muhasebe, entegrasyon, maliyet muhasebesi, lokal depo, döviz, nakliye vs gibi konularda bilginizi arttırabilir, NETSİS yazılımı üzerinde fatura, stok, cari, bordro vs gibi fonksiyonları etkin şekilde kullanabilirsiniz. NETSİS kullanımında yeterli seviyeye ulaştığınızda başarınızı Netsis onaylı Netsis Power User belgesiyle tasdikleyebilirsiniz. Netsis Power User katılım belgesini aldıktan sonra sunulan staj ve iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. i-Akademi’nin tüm NETSİS eğitimlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.