fbpx

Mart Ayı Seminerlerimiz

İ-Akademi’de Mart ayı yoğun geçmeye devam etmekte. 3 Ayrı Üniversitede üç farklı konuda seminer verdik, üniversiteli arkadaşlarımızın yoğun katılım gösterdiği semirlerimizin kısa detayları aşağıdaki gibidir.

 

1) İzmir Yüksek Teknoloji EnstitüsüMimarlık Fakültesi (İllustrator ile Grafik Dünyası )
İ-Akademi , İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Tasarım Topluluğu ile ortaklaşa düzenlediği seminerinde Mimarlık Fakültesi öğrencilerinin gelecekteki mesleklerinde kullanacakları grafik, çizim ve modelleme programları ile ilgili bilgi verdi.

2) İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ( CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri )
İ-Akademi kariyer eğitim paketleri ve kariyer danışmanlığı hizmetleri sunarak gençlerin meslek seçimi, uzmanlık kazanmaları ve iş hayatına hazırlanmaları için bir dizi aktivite düzenliyor. Bu aktivitelerin bir halkası olarak İ-Akademi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Inovasyon Topluluğu ile ortaklaşa düzenlediği “CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri” konulu bilgilendirme seminerinde iş hayatına hazırlanmaya çalışan öğrencilere bu işin püf noktaları anlatıldı.

3) İzmir Ekonomi Üniversitesi ( CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri)
İ-Akademi kariyer eğitim paketleri ve kariyer danışmanlığı hizmetleri sunarak gençlerin meslek seçimi, uzmanlık kazanmaları ve iş hayatına hazırlanmaları için bir dizi aktivite düzenliyor. Bu aktivitelerin bir halkası olarak İzmir Ekonomi Üniversitesinde IEEE öğrenci topluluğu ile ortaklaşa CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri semineri düzenlendi.

4) 9 Eylül üniversitesi ( Dış Ticaret Semineri )
Türkiye’nin dış ticaret potansiyel grafikleri hızla yukarıya doğru tırmanırken gençlerin de dış ticaret temellerini ve bu işin püf noktalarını bilmeleri kariyerlerine yön vermelerinde yeni bakış açıların kazandırır. İ-Akademi 9 Eylül Üniversitesi İşletme Kulübü ile ortaklaşa düzenlediği seminer gençlerin ilgi odağı oldu.