İş Kadınları Konseyi 5. Platformunda İzmir Fuarındaydık

İzmir Ticaret Odası İş Kadınları Konseyi 5. Platformu gerçekleştirildi.

İ-Akademi platforma katılarak “Eğitimin Gelişmedeki Önemli Rolünü” vurguladı ve 81 ilden gelen iş kadınları ile ortak projeler üzerine çalışmalar gerçekleştirdi.

5.si düzenlenen İş platformu fuarına ilgi yoğun oldu. Her ilden katılımcıların olduğu fuarda Ticaret odası başkanı Ekrem Bey konuşma yaptı

#İş hayatındaki kadının yeri ve ülkemizin gelişmesindeki eğitimin önemi Ticaret odası başkanı Sn. Ekrem DEMİRTAŞ’ın da gündeminde yer aldı.

Kadın girişimcilere tek tek teşekkürlerini ileten Ekrem DEMİRTAŞ; normalde İzmir’in ev sahipliği yaptığı bu etkinliğin gelecek yıl itibariyle dünya çapında bir etkinlik olacağıni belirtti.

İzmir Ticaret Odası İş Kadınları Konseyi 5. Platformunda Kadın girişimciler adına olumlu tepkiler göz doldurdu. http://www.iakademi.com/

Bu Konuyu Paylaşın!

Yazar : İ-Akademi Eğitim & Danışmanlık

İ-Akademi; 2003'ten bu yana birey ve kurumlara Bilişim, Yabancı Dil, Kişisel ve Kurumsal Gelişim alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen sayısız şirketinde farklı seviyelerde eğitim ve danışmanlık hizmeti veren İ-Akademi, İzmir'in kalbi Alsancak'ta, ilk günkü heyecanıyla hizmetlerine devam etmektedir.