fbpx

Bilgisayar Kursu ve Microsoft Eğitimleri

Microsoft ürünleri dünyada en hızlı gelişen ve yayılan ürünlerin listesinin en üst sıralarındadır. Microsoft ürünlerini kullanan ofis personelinden, server ürünlerini kullanan sistem yöneticilerine kadar, .NET ortamında geliştirilen yazılımları kullanan kullanıcılarda bu ürünleri geliştiren uzmanlara kadar herkes iş ve özel hayatının değişik ihtiyaçlarını karşılarken Microsoft ürünlerini kullanmakta. Bilgisayar kursu ve Microsoft eğitim paketlerine katılmak nerdeyse herkes için gereklilik haline gelmiştir.

Microsoft her gün nerdeyse piyasaya yeni bir ürün ile gelmektedir. İşte O ürünlerden bir yenisi Windows 8 TABLET.

Bilişim sektöründe uzman olarak çalışacak olan Sistem ve Network Uzmanları, Yazılım uzmanları , veri tabanı uzmanlarından, sharepoint uzmanlarına kadar herkes Microsoft sınavlarına girerler uluslara arası geçerli olan belgeler alabilirler.

Microsoft yetkili eğitim merkezlerinin düzenlediği Sistem ve Network Uzmanlığı kursları, yazılım ve veri Tabanı Uzmanlığı kursları gibi kurslara katılarak sertifika sınavlarına girmek için gerekli olan donanıma sahip olacaklardır.

Sistem ve network Uzmanlığı , Yazılım ve veri Tabanı Uzmanlığı gibi teknik eğitimler profesyoneller için gerekli olan teknik alt yapıyı sağlamanın yanı sıra sertifika sınavları için de gereken bilgiyi sağlıyor.