İngilizce’nizle Fark Yaratın !

Günümüzde İngilizce bilmek ayrıcalık olmaktan çıkmış adeta her iş alanında zorunlu hale gelmiştir. Ancak İngilizce’nizi geliştirmek size bağlı. Herkes İngilizce öğrenebilir. Önemli olan gerek akışkan konuşma gerek yazma konusunda tam anlamıyla profesyonelleşmek.

İ- Akademi’de İngilizce eğitimi hiç İngilizce bilmeyen bireylerden başlayarak İngilizce seviyesini yükseltmek isteyenlere kadar geniş bir yelpazeye sahiptir.  İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için temel düzey İngilizce eğitimiyle başlanır daha sonra konuşma kulüpleri ve çevirilerle pekiştirilir. Sadece teorik bilgilerle sınırlı kalmayan İ-Akademi’de konuşma kulüplerindeki sohbetlerle İngilizcenizi pratikleştirecek, çevirilerle gramerinizi daha da geliştireceksiniz.  İngilizce eğitiminiz tamamlandığında kısa süre içerisinde İngilizceye hakim biri haline geleceksiniz.

İngilizcenizi geliştirmek iş hayatınızda her zaman bir adım önde olmanızı sağlayacak. Her sektör için ne kadar önemli olduğunu siz de fark edeceksiniz.

İ- Akademi’de İngilizce eğitim sadece bunlarla sınırlı değil elbette. Tüm bunların yanı sıra Toefl , medikal ingilizce, yds’ye hazırlık kursları da yer almaktadır.

Bu Konuyu Paylaşın!

Yazar : İ-Akademi Eğitim & Danışmanlık

İ-Akademi; 2003'ten bu yana birey ve kurumlara Bilişim, Yabancı Dil, Kişisel ve Kurumsal Gelişim alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen sayısız şirketinde farklı seviyelerde eğitim ve danışmanlık hizmeti veren İ-Akademi, İzmir'in kalbi Alsancak'ta, ilk günkü heyecanıyla hizmetlerine devam etmektedir.