fbpx
İlk Eğitimde yüzde 25 İkinci Eğitimde yüzde 40 İndirim Sizi Bekliyor

İ-Akademi’den Büyük Eğitim Kampanyası

Pandemi ile mücadele sürecinin bu aşamasında Cumhurbaşkanlığı, koronavirüsle mücadele kapsamında hayata geçirilmesi planlanan ‘Normalleşme Planı’ takvimini yayımladı. Bu paralelde 8 Haziran 2020 tarihi itibariyle (Genel Kurallar: Sosyal mesafe (1,5 metre, ) – Maske kullanımı, – Hijyen kuralları, …) kurumda yapılacak olan gerçek sınıf ortamında eğitimlerine tekrar başlayacak olan İ-Akademi, aynı zamanda online-canlı eğitimlerine de hız kesmeden devam edecek. Microsoft Eğitim Partneri olan İ-Akademi 18 yılı aşkın eğitim ve danışmanlık tecrübesiyle gönüllü karantina döneminde bile kişisel ve mesleki gelişimine ara vermek istemeyen bireylerin ilk tercihi oldu. Microsoft, Netsis ve Mikro Yetkili Eğitim Partneri olan İ-Akademi, normalleşme sürecinde de hem gerçek sınıf, hem de online-canlı eğitimlerine çok özel bir kampanya ile devam ediyor!

İlk Eğitimde %25 İkinci Eğitimde %40 İndirim Sizi Bekliyor

Kurulduğu günden bu yana ülkemizin en büyük markalarına ve önde gelen kurumsal şirketlerine eğitim ve danışmanlık alanında hizmet sunan İ-Akademi, normalleşme süreci hazırlıklarına şimdiden başlayarak; kendi alanında gelişmek, yeni iş kolları keşfetmek veya çok yönlü bir profesyonel olmak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarına en cazip kampanyalarla cevap vermeye devam ediyor. Power BI’dan .NET programlamaya, MS SQL Server’dan Xamarin ile Cross-Platform uygulama geliştirmeye, Python programlamadan WordPress SEO’ya, Grafik Tasarım’dan Microsoft Excel Kursuna kadar iş hayatında işinize yarayacak en önemli eğitimlere İ-Akademi ile ulaşabilirsiniz. Alanında uzman eğitmenleri ve profesyonel yönetim kadrosuyla başarıya giden yolun her adımında yanınızda olan İ-Akademi ile gerçek ve sanal sınıf eğitimlerinin keyfini çıkartabilirsiniz. Haziran ayının sonuna kadar geçerli olan indirimli fiyatlarımız hakkında bilgi almak için info@iakademi.com adresine mail atabilir veya telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Sertifikalı Eğitimler ile Özgeçmişinizi Güçlendirin

İlk eğitimde %25, ikinci eğitimde %40 indirimden faydalanarak i-Akademi’nin geniş kurs yelpazesinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz eğitime bağlı olarak, eğitim sonunda dünya çapında geçerliliği olan sertifikalarına sahip olabilirsiniz. Yine tamamladığınız eğitime bağlı olarak; 2003 yılından beri eğitim ve danışmanlık sektörünün öncü kuruluşu olan İ-Akademi sertifikası, Netsis Sertifikası, Mikro Sertifikası ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) sertifikası vb. başarı tasdik belgelerini öz geçmişinize eklemenin haklı gururunu yaşayabilirsiniz. www.iakademi.com internet sitemiz üzerinden gerçek ve sanal sınıf eğitimlerimizin tamamına ulaşarak kursların içeriği ve sertifika durumları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hem Gerçek Sınıf Eğitimlerinin, Hem de Online-Canlı Eğitimlerin Avantajlarından Yararlanın

İnternet ve bilişim teknolojileri, günümüzde hayatın her alanında olduğu gibi eğitim hayatında da aktif rol oynuyor. Yapılan araştırmalar, son dönemde milyonlarca insanın fiziksel kurslar yerine dijital kursları tercih ettiğini gösteriyor. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde ülkemizin ve dünyanın en saygın üniversiteleri lisans, yüksek lisans ve hatta doktora eğitimlerini dahi internet ortamına taşıdı. Kurulduğu ilk günden beri düzenlediği eğitimlerle kurumsal ve kişisel gelişimin en önemli destekçisi konumunda bulunan İ-Akademi, hem gerçek sınıf eğitimlerinin avantajlarını, hem de online eğitimin tüm fırsatlarını ayağınıza getiriyor! Siz de İ-Akademi’nin büyük eğitim indiriminden faydalanarak almayı planladığınız eğitimleri cazip fiyatlarla tamamlayıp, ekonomik fiyatlarla kariyerinize yeni boyutlar kazanabilirisniz.  İ-Akademi’nin eğitim takvimi gün içinde işe giden ve akşam saatlerini ve/veya hafta sonlarını kişisel gelişime ayırmak isteyen bireylere de uygun olarak hazırlanmıştır. İzmir’in kalbi Alsancak’ta yer alan İ-Akademi’de sınıf eğitimlerine katılabilir veya online eğitimlere evden, ofisten veya dilediğiniz herhangi bir yerden kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

Dilediğiniz Alanda Uzmanlaşarak Projelerin Aranan İsmi Olabilirsiniz!

Amerika’da yapılan araştırmalar ışığında, önümüzdeki on sene içerisinde Amerika ekonomisinin yaklaşık %50’sinin freelancer yani serbest çalışanlardan oluşacağı öngörülüyor. Freelancer olarak kafede, evde, sahil kenarında veya farklı bir ülkede çalışma fikrini cazip buluyorsanız İ-Akademi daima yanınızda! İ-Akademi’nin gerçek sınıf ve online eğitimleriyle yeni beceriler edinebilir ve yeni projelere atılabilirsiniz. İ-Akademi’nin gerçek sınıf ve online eğitimleri ile programlama, kodlama,  dijital sanatlar, internet reklamcılığı , muhasebe uzmanlığı gibi farklı iş kollarında uzmanlaşıp, freelancer olarak çalışabilmek için gereken beceri ve teknik bilgiyi edinebilirisniz. Kurs içerikleri, eğitim takvimi, sertifikasyon ve online eğitim hakkında aklınıza takılan tüm sorular için numaranızı bırakın, ekibimiz size ulaşsın!