fbpx
İ-akademi Egitim ve Danismanlik Hizmetlerinin Öncü Kurumu

i-Akademi: Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerinin Öncü Kurumu

İ-Akademi, 2003 yılında kurulduğu günden bu yana hem bireylere hem de kurumlara pek çok farklı alanda eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlıyor. Microsoft yetkili eğitim merkezi olma özelliğini taşıyan İ-Akademi, 18 yılı aşkın tecrübesiyle online ve yüz yüze eğitimler düzenlemeye devam ediyor. Kişisel ve kurumsal gelişim alanlarına yenilikçi yaklaşımlar getiren İ-Akademi; bilişim, grafik tasarım kursu, yabancı dil gibi alanlarda da deneyimli kadrosuyla göz dolduruyor. İ- Akademi’nin merkez binası Ege’nin incisi İzmir’in en merkezi konumlarından biri olan Alsancak’ta bulunuyor. Ülkemizin en ünlü markaları, en büyük şirketleri ve en önemli kamu kuruluşları eğitim ve danışmanlık çözümleri için İ-Akademi’yi tercih ediyor. İ-Akademi’nin sayıları 400’ü aşan referansını incelemek isterseniz referanslarımız sayfasına göz atabilirsiniz.

i-Akademi Meslek Hayatınıza Değer Katar

Zamanın çok hızlı aktığı, her saniye teknolojik gelişmelerin yaşandığı ve bilgi paylaşımının öneminin giderek arttığı bir dönemde yaşıyoruz. Öyle ki içinde bulunduğumuz dönem Bilişim Çağı olarak adlandırılıyor. Bilişim Çağı’nın kıyasıya rekabetinde kendinizi ve firmanızı bir adım öne çıkarmak istiyorsanız İ-Akademi daima yanınızda! Bilgisayar kursu ve bilgisayar işletmenliği‘nden yazılım ve programlamaya, İngilizce’den Microsoft programlarına kadar sayısız eğitim i-Akademi’de sizi bekliyor! Farklı projelere atılmak, yeni bir ofis veya ajans kurmak, işletmenizi büyütmek veya rakiplerinizi geride bırakmak… Amacınız ne olursa olsun vizyonunuza en uygun eğitim programları ve yönlendirmeler için İ-Akademi ile iletişime geçebilirsiniz. Alanlarında uzman eğitmenleri ve profesyonel yönetim kadrosuyla nitelikli bilgiye ulaşmanın en kısa yolu İ-Akademi’den geçiyor.

Dilediğiniz Kurs İçin Üç Farklı Eğitim Modeli

İ-Akademi’nin danışanlarına sunduğu üç farklı eğitim modelinden size ve/veya işletmenize en uygun olan alternatifi değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz kurumumuzun İzmir Alsancak’taki merkez binasında yüz yüze eğitim modelini tercih ederek misafirimiz olabilir; eğitiminizi konforlu teknoloji sınıflarımızda en güncel içerikler ve uygulamalarla tamamlayabilirsiniz. Diğer yüz yüze eğitim modelimiz ise eğitmenlerimizin işletmenize gelmesi ve eğitimin sizin belirleyeceğiniz bir alanda gerçekleştirilmesini sağlıyor. Bu sayede eğitim süreci devam eden personelleriniz kurum bünyesinde bulunmaya devam eder ve eğitim kurumuna gidiş dönüş için harcanması gereken kaynaktan tasarruf etmiş olursunuz. Kendiniz ve/veya kurumunuz için değerlendirebileceğiniz üçüncü seçenek ise bilişim çağının eğitim hayatına kazandırdığı en büyük avantajlardan olan online eğitim. Online eğitim modeli, tüm gerekli yazılım ve ekipmanları içeren sistemimiz üzerinden yüksek kaliteli interaktif eğitimi ayağınıza getiriyor. Online eğitimlerimizin her saniyesi canlı canlı işlenir ve eğitmen-sınıf etkileşimi her daim üst seviyededir. İnternete bağlanabilen herhangi bir cihazla online sınıflarımıza kolaylıkla bağlanarak düşük maliyetli online eğitim modelinin keyfini çıkartabilirsiniz.

Eğitmenlerimiz ve Sertifikasyon

Seçtiğiniz kurs ve eğitim modeli ne olursa olsun, tüm eğitim süreci kendi alanında üst düzey eğitimci sertifikalarına sahip deneyimli eğitmenler gözetiminde ilerler. Profesyonel eğitmen kadromuz, eğitim içeriklerini en güncel veri ve bilgilerle sürekli olarak güncelleyerek yepyeni eğitim paketleri hazırlar. Bu standart eğitim paketlerinin yanında kurumumuza danışan işletmelerin istek ve ihtiyaçlarına özel projeler, uygulamalar ve sunumlar da yine eğitmenlerimiz tarafından içeriğe eklenir. Böylelikle işletmenize en uygun eğitim çözümleri hizmetinize sunularak personelinizin nokta atışı bilgilerle donatılması amaçlanır. Eğitim sürecinin sonunda, sizin ve/veya personellerinizin tamamlamış olduğu eğitime bağlı olmakla birlikte; İ-Akademi Sertifikası, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Sertifikası, Mikro Sertifikası ve Netsis Sertifikası gibi başarı tasdik belgelerni elde edebilirsiniz. Üniversite öğrencilerini iş dünyasını hazırlamayı, bireyleri mesleklerinde geliştirmeyi ve yeni iş kollarına hazırlamayı ve akademisyenleri başarıya ulaştırmayı hedefleyen eğitimlerimize size özel avantajlı fiyatlarla kayıt yaptırmak için info@iakademi.com adresine mail atabilir veya 0541 606 04 55 numaralı telefonla bize ulaşabilirsiniz.