fbpx

Ev Tekstilinin Lider Kurumu Menderes Home İle Advanced OOP Concepts Eğitimi Düzenledik!

Ev tekstil sektörünün lideri olmak için çalışmalarına 1950’li yıllarda Denizli’de başlayan Menderes Home, günümüzde 40 yılı aşkın deneyimiyle ev tekstil modasına öncülük ediyor. Dünya standartlarında üretim yaparak kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen kurum, Avrupa’nın en büyük entegre üretim tesislerinde son teknoloji sistemler eşliğinde çalışıyor. Ev tekstil sektörünün geleceğini şekillendirmeyi amaçlayan Menderes Home, kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetleri için İ-Akademi’yi tercih ediyor.

Referanslarımıza Bir Yenisini Daha Ekledik!

İ-Akademi, geçtiğimiz günlerde ev tekstili denince akla gelen ilk markalardan biri olan Menderes Home ile Advanced OOP Concepts eğitimi gerçekleştirdi. 2003 yılında kurulduğu ilk günden beri eğitim ve danışmanlık hizmetlerine yeni bir soluk getiren İ-Akademi, kurumsal eğitim hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Aralarında; ulusal ve uluslararası faaliyetlerde bulunan büyük markaların, birbirinden değerli kamu kuruluşlarının ve önemli bilimsel çalışmalara imza atan üniversitelerin de bulunduğu 400’ü aşkın kuruma hizmet vermiş olan İ-Akademi, referanslarına Menderes Home’u da eklemiş oldu.

Menderes Home Denizli Fabrikasına Misafir Olduk

Kişi ve kurumların eğitim ve danışmanlık taleplerini en verimli şekilde karşılama vizyonuyla yola çıkan İ-Akademi, üç farklı eğitim modeli benimsiyor.

Dilerseniz İzmir Alsancak mevkinde bulunan merkez binamızda, kusursuz bir öğrenme ortamı oluşturan teknoloji sınıflarımızda eğitim görebilir, dilerseniz evinizden veya istediğiniz herhangi bir konumdan online eğitimlerimize tek tıkla katılabilir, dilerseniz de kurumsal eğitim görmek istediğiniz konumu belirleyerek eğitmenlerimizi bu konuma davet edebilirsiniz.

Menderes Home’un yazılım ekibi ile gerçekleştirdiğimiz verimli ve keyifli eğitim sürecini, kendilerinin talebi doğrultusunda Menderes Home Denizli fabrikasında tamamlamış olduk. Misafirperverlikleri için kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Eğer siz de kendi belirlediğiniz konumda kurumsal eğitim hizmeti alarak çalışanlarınıza yeni beceriler kazandırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektörünüz ve konumunuz fark etmeksizin nitelikli eğitim ayağınıza getiriyoruz!