fbpx

Enerji Sektörünün Dev İsmi CRYOCAN İle Proje Yönetimi Eğitimi Gerçekleştirdik!

Faaliyetlerine 1976 yılında başlayan ve 44 yıllık tecrübesiyle enerji sektörünün lider firmalarına çözüm ortağı olan CRYOCAN; dünya standartlarında depolama tankları, anahtar teslim tesisler ve semitreyler üretiyor. Petrol, kimya ve gaz sektörlerine hizmet sağlayan başarılı firmanın kriyojenik, basınçlı ve alüminyum tankerleri, dünyanın dört bir yanında rağbet görüyor. İnovatif yaklaşımı ve önemli yatırımlarıyla ülkemize değer katan CRYOCAN, enerji sektöründe geleceği şekillendirmeyi hedefliyor.

CRYOCAN Kurumsal Eğitimler İçin İ-Akademi’yi Tercih Ediyor!
İ-Akademi, aldığı ödüller ve imzasını attığı başarılı işlerle göz dolduran CRYOCAN ile Microsoft Project eğitimi gerçekleştirdi. Faaliyete geçtiği 2003 yılından beri kurumsal ve bireysel anlamda danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunarak bugüne kadar 400’ü aşkın kurumla iş birliği yapan İ-Akademi, referanslarının arasına CRYOCAN’ı da eklemiş oldu.

2020 yılının Haziran ayında gerçekleşen Microsoft Project ile Proje Yönetimi Eğitimi, CRYOCAN firmasının memnuniyetiyle sonuçlandı. Eğitimlerinde daima güncel içeriklere ve sektöre yönelik uygulamalara yer veren İ-Akademi, verimli ve keyifli bir eğitim sürecini daha başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşıyor.

Enerji sektöründe daha önce de büyük firmalar için çeşitli eğitim ve danışmanlık organizasyonları düzenleyen İ-Akademi; sektörün önde gelen isimleriyle çalışmaya devam ediyor. Eğer siz de enerji sektöründe faaliyet gösteriyor ve personellerinize yeni beceriler kazandırmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Microsoft Project ile Proje Yönetimi Eğitimi Sırasında Neler Yapıyoruz?
Microsoft Project, ABD merkezli teknoloji devi Microsoft tarafından geliştirilen bir proje yönetimi yazılımıdır. Dünyanın en popüler proje yönetimi yazılımı olan Microsoft Project; proje yöneticilerine büyük kolaylıklar sağlıyor.

Microsoft Project ile Proje Yönetimi Eğitimi’na katılan kişiler, Microsoft Project yazılımı aracılığıyla proje planlama, kaynak havuzu oluşturma ve kaynaklarla ilgili kapsamlı raporlar hazırlayıp sunma gibi önemli beceriler kazanır.

Proje yönetiminin hemen her adımında zaman ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlayacak olan Microsoft Project; çok daha kısa zamanda çok daha kapsamlı ve düzenli raporlar hazırlamanıza yardımcı olur.

Microsoft Project ile Proje Yönetimi Eğitimi; proje lideri, proje yöneticisi, planlama departmanı yöneticisi ve ekip lideri gibi pek çok görev için fark yaratan bir eğitimdir.