fbpx
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Xamarin ile Cross-Platforma Giriş ve İleri Seviye Eğitimi

xamarin

Öğrenciler bu eğitime ister yüz yüze, ister online-canlı olarak katılabilirler.

Eğitim Hakkında

Xamarin, Microsoft’un mobil uygulamalar oluşturmak için geliştirdiği ve native & cross-platform kavramlarını oldukça doğru bir yaklaşımla bir araya getiren ve C# programlama diliyle mobil uygulama geliştirmenizi sağlayan tek platformdur.

Xamarin, geliştiricilerin C# paylaşımlı kod temeli kullanarak native AndroidiOS (ve hatta Windows ve MacOS) uygulamaları yerel kullanıcı arayüzüyle yazmalarını sağlayan bir Microsoft framework’üdür.

Microsoft’un desteği ile birlikte gün geçtikçe yaygınlaşan Xamarin platformu ile artık C# ile bir kere kod yazıp bütün mobil platformlarda çalışacak Native uygulamalar geliştirilebilmektedir.

Native uygulamalar sayesinde ilgili platforma ait özgün fonksiyonlar daha etkin ve kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

Bu eğitimde öncelikle C# programlama dili temelleri, ardından nesne yönelimli programlama temelleri ve ardından Xamarin platformu sıfırdan ileri düzeye kadar anlatılmakta olup, ayrıca her bir platforma özgün geliştirmelerin de nasıl yapıldığı anlatılmaktadır.  Xamarin’de uygulama geliştirme mimarisi detaylı olarak ele alınmakta olup tavsiye edilen MVVM (Model-View-ViewModel) geliştirme yaklaşımı kullanılmakta ve anlatılmaktadır.

Xamarin ile uygulamalar oluşturmayı öğrenmek, sizi işvereniniz veya müşterileriniz için daha değerli kılar.

Hedef Kitle

Cross platforma ilgili, yazılım ve mobil programlama öğrenmeye istekli veya bu konularda kendini geliştirmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Ön Koşullar

Xamarin ile Cross-Platforma Giriş ve İleri Seviye Eğitimi için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Yazılım ve mobil programlama öğrenmeye istekli veya bu konularda kendini geliştirmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Ünvanlar

  • Xamarin Developer
  • .NET Developer
  • Mobile Developer
  • Cross-Platform Developer

Kazanımlar

Bu eğitimi başarıyla tamamladığınız takdirde aşağıdaki becerilere sahip olacaksınız:

  • C# ile Nesne Yönelimli Tasarım (OOD) ve Nesne Yönelimli Programlama (OOP) yapabilme
  • Xamarin ile iOS ve Android mobil uygulamalar geliştirebilme

Sınavlar

Aldığınız eğitimlerle ilgili ücretli sınavları yetkili sınav merkezlerinde geçerek, uluslararası sertifikalara sahip olabilirsiniz. İ-Akademi Pearson Vue Yetkili Sınav Merkezidir.

Sertifikalar

Katılım sertifikasının yanı sıra; aldığınız eğitimlerle ilgili ücretli sınavları yetkili sınav merkezlerinde geçerek, uluslararası sertifikalara sahip olabilirsiniz. İ-Akademi Pearson Vue Yetkili Sınav Merkezidir.

En yakın hafta içi sınıfımızın takvimine ulaşmak için lütfen tıklayınız.
Maksimum Sınıf Kontenjanı: 8 öğrenci
Süre: 150 Saat
Konu Başlıkları: 40

Bize ulaşın!
    Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini onaylıyorum.