fbpx

Personel Özlük İşleri, Çalışma Hukuku & Bordrolama Eğitimi

Eğitim Hakkında

İ-Akademi İnsan Kaynakları Eğitimi ile iş hayatınızda fark yaratın! Online Personel Özlük İşleri, Çalışma Hukuku & Bordrolama eğitimine katılın, başarınızı belgelendirin!

İnsan kaynakları kursu ve sertifika programının amacı da insan kaynakları konusundaki temel süreçlerin ve çağdaş yöntemlerin teorik ve uygulamalı örneklerle katılımcılara aktarılmasıdır.

İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı; planlama, liderlik ile birlikte personel yönetimi ve performans kontrolü konusunda hakim olmak ve sektörün aranan isimleri olarak kariyer yapmak isteyenlere hitap eder.

Günler geçtikçe farklılaşan yönetim teknikleri ve üretim süreçleri ile sürekli gelişen rekabet, işletmelerin izlediği strateji kavramını değiştirmekte ve insan kaynağı yönetimini işletme yönetiminin stratejik unsuru haline getirmektedir.

Endüstri 4.0, birçok çağdaş otomasyon sistemini, veri alışverişlerini ve üretim teknolojilerini içeren kollektif bir terimdir. Bu devrim nesnelerin interneti, internetin hizmetleri ve siber-fiziksel sistemlerden oluşan bir değerler bütünüdür. Aynı zamanda akıllı fabrikaların oluşmasında büyük rol oynar. Bu devrim, üretim ortamında her bir verinin toplanmasına ve iyi bir şekilde izlenip analiz edilmesine olanak sağlayacağı için daha verimli iş modelleri ortaya çıkacaktır.

Endüstri 4.0, teknolojinin kullanımı nedeniyle önceki endüstriyel gelişmelere göre daha hızlı gelişecektir. Endüstri 4.0 ilk bakışta işgücünü olumsuz yönde etkileyecek gibi görünse de yeni mesleklerin ortaya çıkması ile birlikte insana olan ihtiyaç artarak devam edecektir. Bu devrim tüm sektörlerde üretimden dağıtıma, pazarlamadan satışa kadar tüm fazları değiştirdiği gibi, kurum içi yapılanmalarda da köklü yenilikleri beraberinde getiriyor. Bu yeniliklerin merkezinde ise kaçınılmaz olarak insan kaynakları departmanlarının olduğunu görüyoruz.

Endüstri 4.0 ile birlikte üretkenlik, hayata geçen fikirler ve yeni buluşlar ile olacağı için bu noktada eğitimin önemi oldukça artacaktır. İ-Akademi olarak, her zaman eğitim içeriklerimizi en yeni gelişmelerle paralel olarak sunmaktayız.

Endüstri 4.0 ile vasıflı işgücünün önemi net bir şekilde ortaya konmuştur. Bu bağlamda amacımız; yeni standartların getirdiği fırsatları değerlendirmenin yanı sıra, yükselen fırsatlar için de ekonomik birimlerin hazırlığını iyi şekilde analiz edebilen ve değerlendirebilen insan kaynakları uzmanları yetiştirmektir.

Hedef Kitle

Online Personel Özlük İşleri, Çalışma Hukuku & Bordrolama Eğitimi planlama, liderlik ile birlikte personel yönetimi ve performans kontrolü konusunda hakim olmak ve sektörün aranan isimleri olarak kariyer yapmak isteyenlere hitap eder.

İşveren veya işveren temsilcileri, kendisine bağlı personeli olan tüm idareciler, insan kaynakları, muhasebe ve personel yönetimi birimlerinde çalışanlar veya çalışmayı hedefleyenler ve konuya ilgi duyan herkes katılabilir.

Ön Koşullar

Online Personel Özlük İşleri, Çalışma Hukuku & Bordrolama eğitimine katılmak için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. İnsan kaynakları ile ilgili süreçleri öğrenmeye istekli veya bu konularda kendini geliştirmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Ünvanlar

  • İnsan Kaynakları Uzmanı

Kazanımlar

Bu eğitimi başarıyla tamamladığınız takdirde aşağıdaki becerilere sahip olacaksınız:

  • İş Hukuku
  • Çalışma Hukuku
  • Personel Özlük İşlemleri
  • Bordrolama

Sınavlar

Sertifikalar

Online Personel Özlük İşleri, Çalışma Hukuku & Bordrolama eğitimini başarıyla bitiren katılımcılarımız aşağıdaki sertifikaları almaya hak kazanır, CV’nize ekleyeceğiniz bu sertifikalar sizlere iş arama ve iş bulma sürecinizde oldukça fayda sağlayacaktır.

  • İ-Akademi Online Personel Özlük İşleri, Çalışma Hukuku & Bordrolama Sertifikası
Maksimum Sınıf Kontenjanı: 10 öğrenci
Süre: 10 Saat
Konu Başlıkları: 0

Bize ulaşın!
    Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini onaylıyorum.