Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK İşlemleri

İzmir Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK İşlemleri eğitimi ile İK uzmanı olun.
Eğitmen
Sarp Vahabi
10 students Kayıtlı
0
0 yorumu
 • Genel Bilgiler
 • Eğitim İçeriği (Müfredat)
Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK İşlemleri.jpg

Eğitim Hakkında

İşyeri açılış bildirgesiyle başlayarak, personel özlük dosyasının oluşturulması, SGK işe giriş-çıkış bildirgesi, iş görmezlik (istirahat) girişi, iş kazası bildirimi, İşkur işgücü çizelgesi, iş sözleşmesi türleri, iş akdi fesih, ve ücret bordrosu hazırlama süreçlerinin detaylı bir şekilde incelenmesi, bu süreçlerin mevzuata uygun olarak hazırlanmasını içermektedir.

İşletmelerin, insan kaynakları birimi, personel birimi ve muhasebe birimlerinde görev alan uzman ve elemanların, iş hukuku ve personel uygulamaları konusunda eksikliklerini gidermeleri ve yasal gerekliliklere uygun bir şekilde iş yapmalarını sağlamak amacıyla, gerekli bilgilerin uygulamalı bir şekilde aktarılması hedeflenmektedir.

Bu eğitim programı, işletmelerin personel yönetimiyle ilgili süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. İş hukuku, personel özlük işlemleri ve mali konulardaki mevzuatı anlamak, doğru uygulamaları gerçekleştirmek ve işletmelerin yasal zorunluluklara uyum sağlamalarını sağlamak için katılımcılara kapsamlı bir perspektif sunacaktır.

Hedef Kitle

Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK İşlemleri Eğitimi planlama, liderlik ile birlikte personel yönetimi ve performans kontrolü konusunda hakim olmak ve sektörün aranan isimleri olarak kariyer yapmak isteyenlere hitap eder.

İşveren veya işveren temsilcileri, kendisine bağlı personeli olan tüm idareciler, insan kaynakları, muhasebe ve personel yönetimi birimlerinde çalışanlar veya çalışmayı hedefleyenler ve konuya ilgi duyan herkes katılabilir.

Ön Koşullar

Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK İşlemleri eğitimine katılmak için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. İnsan kaynakları ile ilgili süreçleri öğrenmeye istekli veya bu konularda kendini geliştirmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Ünvanlar

 • İnsan Kaynakları Uzmanı

Kazanımlar

Bu eğitimi başarıyla tamamladığınız takdirde aşağıdaki becerilere sahip olacaksınız:

 • Personel Özlük İşlemleri
 • Bordrolama
 • SGK İşlemleri

Sınavlar

Sertifikalar

Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK İşlemleri eğitimini başarıyla bitiren katılımcılarımız aşağıdaki sertifikaları almaya hak kazanır, CV’nize ekleyeceğiniz bu sertifikalar sizlere iş arama ve iş bulma sürecinizde oldukça fayda sağlayacaktır.

 • İ-Akademi Personel Özlük İşleri, Bordrolama ve SGK İşlemleri Sertifikası
İŞYERİ KURULUŞ
  ÜCRET ve BORDROLAMA
  Course details
  Süre 20 Saat
  Konu Başlıkları 74

   Bizimle İletişime Geç!
   Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini onaylıyorum.