fbpx

İleri Yazılım ve Mimari Geliştirme Eğitimi

Eğitim Hakkında

İzmir İ-Akademi bünyesinde bulunan profesyonel eğitimciler sayesinde “İleri Yazılım ve Mimari Geliştirme” kursunu kısa sürede öğrenin. İleri Yazılım ve Mimari Geliştirme Eğitimi ile ilgili bilgi almak için Bizi Arayın! 0 (232) 464 09 24

İleri Yazılım ve Mimari Geliştirme Eğitimi, yazılım projeleri geliştirme sürecinde, geliştirilen veya geliştirecek ürün ve çözümlerin; hızlı, takım çalışmasına uygun, profesyonelce, gelecek düşünülerek, yüksek verimli, çevik, düşük geliştirme maliyeti ile başarılı bir şekilde sonuçlandığı görülmektedir. Teknoloji şirketleri için olmazsa olmaz ola bu dönüşüm sürecine dahil olmak artık bir mecburiyet. Advanced Software Development and Architecture Development (İleri Yazılım ve Mimari Geliştirme) eğitiminin en önemli özelliği gerçek proje deneyimlerinin üzerine kurulmasıdır. MCT sertifikalı eğitmenlerimizin, kurumsal yazılım mimarisi hakkında iş hayatından deneyimlerini aktardıkları bu eğitimden herkesin öğrenecek çok şeyi var. Dönemin en büyük yazılım firmalarının en çok tercih ettikleri katmanlı mimarilerin inceleneceği ve uygulamalar ile ele alındığı bu eğitimde programlama dili olarak C# kullanılmaktadır.

Hedef Kitle

Nesne temelli programlama dillerinden (C#, VB.NET, C++, Java vb.) bir tanesine hakim olan yazılımcılar. Eğitimde C# programlama dili kullanılacaktır.

Ön Koşullar

İleri Yazılım ve Mimari Geliştirme Eğitimi‘ne katılmak isteyen katılımcılarımızın orta ve ileri düzeyde yazılım bilgisine sahip olması beklenmektedir.

Ünvanlar

 • Uzman Yazılım Geliştirici
 • Uzman Yazılım Mühendisi
 • Kıdemli Yazılım Mühendisi
 • Kıdemli Yazılım Geliştirici
 • Yazılım Mimarı
 • Yazılım Geliştirme Çözüm Mimarı

Kazanımlar

Bu eğitimi başarıyla tamamladığınız takdirde aşağıdaki becerilere sahip olacaksınız:

 • Tasarım desenlerini gerçek problemlere uyarlayabilme
 • Mimari oluşturabilme
 • SOLID prensiplerini uygulayabilme

Sertifikalar

 • İ-Akademi Kurs Katılım Sertifikası

Broşür

GELİŞMİŞ NESNE YÖNELİMLİ PROGRAMLAMA & TASARIM - 10 SAAT

1
Interface & Abstract
2
Generic’ler
3
İleri Konseptler

SOLID PRENSİPLERİ - 20 SAAT

1
Tek Sorumluluk Prensibi (SRP)
2
Açık-Kapalı Prensibi (OCP)
3
Liskov’un Yerine Geçme Prensibi (LSP)
4
Arayüzlerin Ayrımı Prensibi (ISP)
5
Bağımlılığın Ters Çevrilmesi Prensibi (DIP)

BAĞIMLILIK ENJEKSİYONU VE KONTROLÜN TERSİNE ÇEVRİLMESİ - 15 SAAT

1
Bağımlılık Enjeksiyonu (DI)
2
Kontrolün Tersine Çevrilmesi (IoC)

YAZILIM GELİŞTİRİCİLER İÇİN MİMARİ - 30 SAAT

1
Test Güdümlü Geliştirme (TDD)
2
Etki Alanı Güdümlü Geliştirme (DDD)
3
Davranış Güdümlü Geliştirme (BDD)

PROJE - 30 SAAT

1
Eğitimde görülen konuların uygulandığı proje
İleri Yazılım ve Mimari Geliştirme Eğitimi, İzmir’in kalbi Alsancak’ta yer alan genel merkezimizde gerçekleştirilir. Genel merkezimizdeki sınıflarımız, son teknoloji ekipman ve yazılımlarla donatılmış olup, verimli bir eğitim süreci geçirmeniz için her ayrıntı düşünülmüştür.
Eğitim sırasında C# programlama dilini, Visual Studio IDE ortamında kullanacaksınız. Dillerin yanı sıra en temel OOP prensipleri ve tasarım desenlerini kullanacaksınız. Eğitim tamamlandığında tüm bu becerileril ileri seviyeye kadar öğrenmiş olacaksınız.
İleri Yazılım ve Mimari Geliştirme Eğitimi, hem bireysel hem de kurumsal başvuruların tamamına açıktır. Kurumsal başvurularda, eğitimin kurumunuz bünyesinde veya sizin belirleyeceğiniz bir lokasyonda gerçekleştirilmesini istiyorsanız detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.
Hayır. İ-Akademi, kursun en verimli şartlarda gerçekleşmesi için tüm ekipman ve doküman desteğini kursiyerlerine sunmaktadır. Öğrenme sürecinizi desteklemek adına yazılı ve görsel kaynak paylaşımı yapılır. Böylece hiçbir ekstra harcama yapmanıza gerek kalmaz.
Maksimum Sınıf Kontenjanı: 10 öğrenci
Süre: 125 Saat
Konu Başlıkları: 14

Bize Ulaşın
  GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE