fbpx
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

E-Fatura, E-Arşiv ve E-Defter Uygulamaları

Eğitim Hakkında

E-Fatura, E-Arşiv ve E-Defter Uygulamaları Eğitiminde, katılımcıların yasal mevzuat çevresinde E-Fatura, E-Arşiv ve E-Defter uygulamalarına geçiş ile ilgili süreci öğrenmeleri amaçlanmaktadır.

Hedef Kitle

Kurumun muhasebe bölümlerinde çalışan kişiler veya konunun denetim ve yönetiminden sorumlu olan tüm uzman ve yöneticiler bu eğitime katılabilirler. Muhasebe ve İnsan Kaynakları alanında hali hazırda çalışan veya bu alanda kariyerine devam etmek isteyen kişiler için uygundur.

Ön Koşullar

E-Fatura, E-Arşiv ve E-Defter Uygulamaları Eğitimi‘ne katılmak için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır.

Ünvanlar

  • Ön Muhasebeci
  • Muhasebe Uzmanı
  • Ön Büro Personeli
  • Yönetici Asistanı

Kazanımlar

Bu eğitimi başarıyla tamamladığınız takdirde aşağıdaki becerilere sahip olacaksınız:

  • E-Fatura, E-Arşiv ve E-Defter oluşturabilme

Sertifikalar

  • İ-Akademi Kurs Katılım Sertifikası

Broşür

E-Fatura, E-Arşiv ve E-Defter Uygulamaları Eğitimi, İzmir’in kalbi Alsancak’ta yer alan genel merkezimizde gerçekleştirilir. Genel merkezimizdeki sınıflarımız, son teknoloji ekipman ve yazılımlarla donatılmış olup, verimli bir eğitim süreci geçirmeniz için her ayrıntı düşünülmüştür.
İ-Akademi’yi diğer eğitim kurumlarından ayıran en önemli faktörlerden olan resmi Netsis ve Mikro Eğitim Partneri olması, kursiyerlere, kurs bitiminde ülke çapında geçerliliği olan Netsis ve Mikro sertifikaları alma fırsatı sunar. Bu sertifikalar ile öz geçmişinizi ciddi anlamda güçlendirmiş olursunuz.
Eğitim sırasında E-Arşiv, E-Fatura ve E-Defter web arayüzlerini kullanacaksınız. Eğitim tamamlandığında tüm bu programları orta ve ileri seviyeye kadar öğrenmiş olacaksınız.
E-Fatura, E-Arşiv ve E-Defter Uygulamaları Eğitimi, hem bireysel hem de kurumsal başvuruların tamamına açıktır. Kurumsal başvurularda, eğitimin kurumunuz bünyesinde veya sizin belirleyeceğiniz bir lokasyonda gerçekleştirilmesini istiyorsanız detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.
Hayır. İ-Akademi, kursun en verimli şartlarda gerçekleşmesi için tüm ekipman ve doküman desteğini kursiyerlerine sunmaktadır. Öğrenme sürecinizi desteklemek adına yazılı ve görsel kaynak paylaşımı yapılır. Böylece hiçbir ekstra harcama yapmanıza gerek kalmaz.
Maksimum Sınıf Kontenjanı: 32 öğrenci
Süre: 8 Saat
Konu Başlıkları: 22

Bize ulaşın!
    Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini onaylıyorum.