fbpx

CorelDRAW Eğitimi

Corel Corparation şirketi tarafından üretilen vektörel tabanlı grafik çizim programı CorelDRAW eğitimi başlamıştır. İzmir Alsancak’ta bulunan MEB Onaylı İ-Akademi eğitim merkezimizde CorelDRAW kursuna katılmak isteyen kursiyerlerimiz kayıt yaptırabilir. Grafik tasarım kursunda MEB Sertifika Fırsatı!

CorelDRAW ve grafik tasarım kursu ile için detaylı bilgi alabilirsiniz;

Fiyat ve daha detaylı bilgilendirme ister misiniz? Anında dönüş yapalım! Dilerseniz (0232) 464 09 24 nolu numaramızdan ulaşabilirsiniz.

  Formu Doldurun, Sizi Bilgilendirelim

  Meslek Grubunuz (Opsiyonel)
  Finans ve Muhasebeİnsan KaynaklarıBilişim TeknolojileriDiğer Meslek Grubu

  Eğitimin Amacı

  Masaüstü yayıncılık ve grafik tasarım alanında yaratıcı fikirlerin, profesyonel standartlara taşınmasını sağlayan Corel Draw, pratik ve kullanışlı yapısıyla öne çıkan vektörel bir uygulamadır. Sayfa tasarımı, illüstrasyon, fotoğraf düzenleme uygulamalarının yanı sıra, içerdiği Photo-Paint uygulaması ile imajlar üzerinde ileri düzeyde tasarım yapma imkanı sağlamaktadır. Bünyesinde bulunan Trace yazılımı ile de bitmapleri vektörel çizime dönüştürme olanağı tanımaktadır. Eğitim süresince, Corel Graphic Suite X4 ailesinde bulunan yazılımların içeriği detaylı olarak aktarılırken, eğitim sonunda hazırlanacak olan bitirme projesi ile grafik tasarım alanında kullanılacak bilgilerin uygulaması yapılarak pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

  Kimler Katılabilir?

  Bu programımıza, temel düzey bilgisayar kullanabilen, tercihen lise mezunu, konuyla ilgili, meraklı ve istekli olan, kendini sürekli geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

  Çalışma Alanları

  Corel Eğitimi’ni başarı ile bitiren adaylarımız, grafik tasarım ofisleri, reklam ajansları, matbaalar, dijital baskı merkezleri, yayınevleri, fotoğraf stüdyoları, şirketlerin grafik tasarım birimlerinde, gazete ve dergilerde çalışma imkanı bulabilirler. Ayrıca adaylarımız, belli bir tecrübe kazanıldığında kendi ofislerinde çalışabilecekleri gibi freelance olarak da çalışabileceklerdir.

  Sertifikalar

  ▪ İ-Akademi Sertifikası

  CorelDRAW Eğitimi Dökümanları

  pdf-icon

  Corel DRAW Eğitimi

  Kurs No
  Ders Süresi 15 Saat
  Günler (Hafta Sonu) Cumartesi, Pazar
  09:00 - 13:45
  Günler (Hafta İçi) Pazartesi, Çarşamba
  19:00 - 21:45

  Hemen Bilgi Alın!

   Formu Doldurun, Sizi Bilgilendirelim

   KVKK Aydınlatma Metnini okudum, onaylıyorum.KVKK Aydınlatma Metni Sayfası

   Meslek Grubunuz (Opsiyonel)

   Finans ve Muhasebeİnsan KaynaklarıBilişim TeknolojileriDiğer Meslek Grubu