Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

CorelDRAW Uzmanlığı

CorelDRAW Eğitimi ile grafik tasarım dünyasında profesyonel seviyeye ulaşın! Bu eğitimde, vektör grafik tasarımı, logo oluşturma, illüstrasyon yapma ve tipografi gibi temel ve ileri düzey konular detaylı bir şekilde ele alınır.
Eğitmen
Sarp Vahabi
10 students Kayıtlı
0
0 yorumu
 • Genel Bilgiler
 • SSS
 • Duyuru
CorelDraw_Logo.png

Eğitim Hakkında

CorelDRAW Eğitimi; Corel Corparation şirketi tarafından üretilen vektörel tabanlı grafik çizim programı CorelDRAW eğitimi için doğru adres. İzmir Alsancak’ta bulunan MEB Onaylı İ-Akademi eğitim merkezimizde CorelDRAW kursuna katılmak isteyen kursiyerlerimiz kayıt yaptırabilir. Grafik tasarım kursunda MEB Sertifika Fırsatı!

CorelDRAW ve grafik tasarım kursu ile için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Masaüstü yayıncılık ve grafik tasarım alanında yaratıcı fikirlerin, profesyonel standartlara taşınmasını sağlayan CorelDraw, pratik ve kullanışlı yapısıyla öne çıkan vektörel bir uygulamadır. Sayfa tasarımı, illüstrasyon, fotoğraf düzenleme uygulamalarının yanı sıra, içerdiği Photo-Paint uygulaması ile imajlar üzerinde ileri düzeyde tasarım yapma imkanı sağlamaktadır. Bünyesinde bulunan Trace yazılımı ile de bitmapleri vektörel çizime dönüştürme olanağı tanımaktadır. Eğitim süresince, Corel Graphic Suite ailesinde bulunan yazılımların içeriği detaylı olarak aktarılırken, eğitim sonunda hazırlanacak olan bitirme projesi ile grafik tasarım alanında kullanılacak bilgilerin uygulaması yapılarak pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

Hedef Kitle

Bu programımıza, temel düzey bilgisayar kullanabilen, tercihen lise mezunu, konuyla ilgili, meraklı ve istekli olan, kendini sürekli geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Ön Koşullar

CorelDRAW ile Grafik Tasarım Eğitimi için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. İnsan kaynakları ile ilgili süreçleri öğrenmeye istekli veya bu konularda kendini geliştirmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Ünvanlar

 • Grafik Tasarımcı
 • Grafiker
 • Operatör Grafiker
 • Görsel Tasarımcı
 • Jr. Art Director
 • CorelDraw Uzmanı

Kazanımlar

Bu eğitimi başarıyla tamamladığınız takdirde aşağıdaki becerilere sahip olacaksınız:

 • CorelDraw Kullanımı

Corel Eğitimi’ni başarı ile bitiren adaylarımız, grafik tasarım ofisleri, reklam ajansları, matbaalar, dijital baskı merkezleri, yayınevleri, fotoğraf stüdyoları, şirketlerin grafik tasarım birimlerinde, gazete ve dergilerde çalışma imkanı bulabilirler. Ayrıca adaylarımız, belli bir tecrübe kazanıldığında kendi ofislerinde çalışabilecekleri gibi freelance olarak da çalışabileceklerdir.

Sertifikalar

 • İ-Akademi Kurs Katılım Sertifikası | CorelDRAW Uzmanlığı
Hafta içi seanslarının saatleri nelerdir?
Hafta içi seanslarımız 19:00 ile 21:45 saatleri arasında, günde 3 ders saati olarak işlenmektedir.
Hafta sonu seanslarının gün saatleri nelerdir?
Hafta sonu seanslarımız Cumartesi ve Pazar günleri 09:00-13:45 veya 14:00-18:45 saatleri arasında, günde 5 ders saati olarak işlenmektedir. Dolayısıyla, hafta sonu Grafik Tasarım eğitimlerimizde haftada 10 saat ders işlenmektedir.
Bu eğitim "Grafik Tasarım Uzmanlığı" eğitiminin dördüncü modülüdür. Mevcut seviye ve talebinize göre dilerseniz aşağıdaki modülleri içeren"Grafik Tasarım Uzmanlığı" eğitimimizi satın alabilirsiniz.

Adobe Photoshop CC 2020

35 Saat

Photoshop öğreneceğiniz bu modülde, çalışmalarınızı piksel tabanlı platformda yapmayı öğreneceksiniz. Photoshop araçlarını ayrıntılı olarak kullanacağınız bu modülde, katmanlar ile çalışmayı ve katman efektlerini de detaylı bir şekilde öğreneceksiniz. Ardından yapılan bu çalışmalar üzerinde çeşitli efektler vermeyi öğreneceksiniz. Fotoğraf düzenleme ve montajlamanın yanı sıra manipülasyon tekniklerini öğreneceksiniz. Çalışmalarınızı baskıya hazırlamayı ve gereken formatlarda export etmeyi de öğreneceksiniz.

Adobe Illustrator CC 2020

25 Saat

Adobe Illustrator vektörel çalışmalarınızda ve illüstrasyon çalışmalarınızda en iyi çözümü sunan, dünya genelinde kendini kanıtlamış vektörel bir çizim programıdır. Bu modüle programın kullanımı için gereken araçları öğrendikten sonra çeşitli efektler ile çalışmalarınızı daha profesyonel tasarımlara sahip şekilde yapmayı öğreneceksiniz. Illustrator modülünde çok yönlü çizim araçları ile farklı tasarımlar yaratmayı öğrenirken, aynı zamanda hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacaksınız. Baskı için gereken çıktı bilgilerini hem matbaa için hem de dijital baskı için öğreneceksiniz. Kartvizit, broşür, katalog, afiş, antetli zarf gibi bir çok kurumsal çalışmayı nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz.

Adobe InDesign CC 2020

15 Saat

Adobe InDesign, tipografi üzerinde detaylı kontrolün yanı sıra; belgeleri baskı, çevrimiçi ve mobil aygıt ortamlarına yayınlama ve belgelerin ön kontrol ve tasarımı için yerleşik yaratıcı araçlar sağlar. Bu şekilde standart sayfalar yapabilir ve yayınlayabilirsiniz. Çoklu sayfalar ile çalışırken bir vazgeçilmez olan InDesign, sunduğu kolaylıklar sayesinde çok kısa zamanda sizi de etkisi altına alacak ve kolay bir şekilde birçok çalışmayı bitirmenizi sağlayacak.

Adobe InDesign DC 2020

15 Saat

Adobe Acrobat Pro DC, Taşınabilir Belge Formatının gücünü tam anlamıyla parmaklarınızın ucuna getirir. Acrobat’taki işlevsellik ve özelliklerden yararlanarak, belgelerinizin onları kimin göreceğine dair bütünlüğünü sağlayabilirsiniz.Bu modül, Adobe Acrobat Pro ile yeni tanışan, ancak PDF dosyaları ve PDF portföyleri oluşturup paylaşması gereken kişiler içindir.

CorelDRAW 2020

15 Saat

CorelDraw vektörel tabanlı bir grafik tasarım programıdır. Bu program ile profesyonel çizimleri kolayca yapabilir ve tasarımlarınızı baskıya hazırlayabilirsiniz. Tam donanımlı bir grafik tasarım uzmanı olabilmeniz için, Adobe programlarına bir alternatif olarak görülen CorelDraw programını da grafik tasarım eğitimimizde ayrıntılı olarak öğreneceksiniz.

Course details
Süre 15 Saat

  Bizimle İletişime Geç!
  Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini onaylıyorum.