Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

ASP.NET Core'da OWASP ile Güvenli Kodlama

ASP.NET Core, hassas verileri işleyen görev açısından kritik uygulamalar oluşturmak için kullanılır. Bu kurs size, ASP.NET Core uygulamalarınızda OWASP tarafından önerilen en yaygın güvenlik gereksinimlerini ve savunmalarını nasıl uygulayacağınızı öğretecektir.
Eğitmen
Sarp Vahabi
7 students Kayıtlı
0
0 yorumu
 • Genel Bilgiler
 • Eğitim İçeriği (Müfredat)
ASP.NET CORE OWASP Güvenlik

Eğitim Hakkında

ASP.NET Core 6, hassas verileri işleyen görev açısından kritik uygulamalar oluşturmak için kullanılır. Bu kurs size, ASP.NET Core 6 uygulamalarınızda OWASP tarafından önerilen en yaygın güvenlik gereksinimlerini ve savunmalarını nasıl uygulayacağınızı öğretecektir.

Hedef Kitle

 • .NET geliştiriciler
 • Kariyerinde ilerlemek isteyen yazılım mühendisleri

Ön Koşullar

 • Kavramların anlaşılmasına ilgi
 • .NET Core geliştirme konusunda bilgi sahibi olma
 • Açık fikirli ve öğrenme isteği

Kazanımlar

Geliştiriciler, katı güvenlik gereksinimleri olan uygulamalar oluşturmak için ASP.NET Core 6’yı kullanır ve bunun nasıl yapılacağını öğrenmek için OWASP kaynaklarına güvenir. ASP.NET Core 6’da OWASP ile Güvenli Kodlama kursunda, OWASP kaynaklarını kullanarak .NET platformunda daha güvenli Web uygulamaları oluşturmayı öğreneceksiniz. İlk olarak, kimlik doğrulama ve yetkilendirmeyi keşfedeceksiniz. Ardından, girdi ve çıktı verilerini nasıl güvenli bir şekilde ele alacağınızı keşfedeceksiniz. Son olarak, hassas verileri nasıl koruyacağınızı ve uygulamanızı nasıl güçlendireceğinizi öğreneceksiniz. Bu kursu bitirdiğinizde, kullanıcılarınızı ve uygulamalarınızı korumak için gereken ASP.NET Core 6 güvenli kodlama tekniklerine ilişkin beceri ve bilgiye sahip olacaksınız.

Course details
Süre 2 Gün
Konu Başlıkları 66
Seviye İleri

  Bizimle İletişime Geç!
  Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini onaylıyorum.