fbpx
Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Adobe Illustrator Uzmanlığı

Eğitim Hakkında

Adobe Illustrator kursuyla uzmanlığınızı kanıtlamaya hazır mısınız? İzmir Illustratorkursu arayışınızı İ-Akademi’de sonlandırın! İzmir’in kalbi Alsancak’ta yer alan merkez binamızda 35 saatlik Illustrator kursuna katılarak Adobe Illustrator programında hakimiyet geliştirebilirsiniz. Grafik tasarımı konusunda uzmanlaşmak bu kurs ile mümkün. Kursu başarıyla tamamlamanız durumunda İ-Akademi ve Adobe sertifikalarıyla öz geçmişinize prestij katabilirsiniz.

Grafik Tasarımın hem günlük hayatımızda hem de iş hayatımızda, yaygın olarak kullanılmaya başlamasıyla, tasarım alanında farklılaşmak için sadece teknik bilgi değil, bu teknik bilgilerin nasıl uygulanacağına dair de vizyon sahibi olmak gerekiyor. Bu doğrultuda planlanan Illustrator kursu, katılımcıların temel prensipler ile birlikte görsel çözümler üretmelerine olanak vermektedir. Grafik tasarım kursuna katılan öğrenciler eğitim içeriğinde belirtilen tasarım tekniklerini öğrenecek ve grafikerlik alanında uzman olacaklardır.

Hedef Kitle

Adobe Illustrator Kursu Uzmanlık Eğitimi İzmir; Grafik ve/veya Web Tasarım kursu konusunda uzmanlaşmak isteyen, reklam, tasarım, tanıtım ve marketing alanlarında profesyonel hizmet vermek isteyen herkes için uygun bir eğitimdir.

Ön Koşullar

Adobe Illustrator Grafik Tasarım Eğitimi için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. İnsan kaynakları ile ilgili süreçleri öğrenmeye istekli veya bu konularda kendini geliştirmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Ünvanlar

 • Grafik Tasarımcı
 • Grafiker
 • Illustrator Uzmanı
 • Operatör Grafiker
 • Görsel Tasarımcı
 • Illustrator Uzmanı
 • Jr. Art Director

Kazanımlar

Bu eğitimi başarıyla tamamladığınız takdirde aşağıdaki becerilere sahip olacaksınız:

 • Adobe Illustrator Kullanımı

Sınavlar

 • Adobe Certified Associate (ACA) Illustrator

Sertifikalar

 • İ-Akademi Kurs Katılım Sertifikası
 • Adobe Certified Associate (ACA)

ADOBE ILLUSTRATOR CC 2020 - 25 SAAT

Hafta içi seanslarımız 19:00 ile 21:45 saatleri arasında, günde 3 ders saati olarak işlenmektedir.
Hafta sonu seanslarımız Cumartesi ve Pazar günleri 09:00-13:45 veya 14:00-18:45 saatleri arasında, günde 5 ders saati olarak işlenmektedir. Dolayısıyla, hafta sonu Grafik Tasarım eğitimlerimizde haftada 10 saat ders işlenmektedir.
En yakın hafta içi sınıfımızın takvimine ulaşmak için lütfen tıklayınız.
En yakın hafta sonu sınıfımızın takvimine ulaşmak için lütfen tıklayınız.
Bu eğitim "Grafik Tasarım Uzmanlığı" eğitiminin ikinci modülüdür. Mevcut seviye ve talebinize göre dilerseniz aşağıdaki modülleri içeren"Grafik Tasarım Uzmanlığı" eğitimimizi satın alabilirsiniz.

Adobe Photoshop CC 2020

35 Saat

Photoshop öğreneceğiniz bu modülde, çalışmalarınızı piksel tabanlı platformda yapmayı öğreneceksiniz. Photoshop araçlarını ayrıntılı olarak kullanacağınız bu modülde, katmanlar ile çalışmayı ve katman efektlerini de detaylı bir şekilde öğreneceksiniz. Ardından yapılan bu çalışmalar üzerinde çeşitli efektler vermeyi öğreneceksiniz. Fotoğraf düzenleme ve montajlamanın yanı sıra manipülasyon tekniklerini öğreneceksiniz. Çalışmalarınızı baskıya hazırlamayı ve gereken formatlarda export etmeyi de öğreneceksiniz.

Adobe Illustrator CC 2020

25 Saat

Adobe Illustrator vektörel çalışmalarınızda ve illüstrasyon çalışmalarınızda en iyi çözümü sunan, dünya genelinde kendini kanıtlamış vektörel bir çizim programıdır. Bu modüle programın kullanımı için gereken araçları öğrendikten sonra çeşitli efektler ile çalışmalarınızı daha profesyonel tasarımlara sahip şekilde yapmayı öğreneceksiniz. Illustrator modülünde çok yönlü çizim araçları ile farklı tasarımlar yaratmayı öğrenirken, aynı zamanda hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacaksınız. Baskı için gereken çıktı bilgilerini hem matbaa için hem de dijital baskı için öğreneceksiniz. Kartvizit, broşür, katalog, afiş, antetli zarf gibi bir çok kurumsal çalışmayı nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz.

Adobe InDesign CC 2020

15 Saat

Adobe InDesign, tipografi üzerinde detaylı kontrolün yanı sıra; belgeleri baskı, çevrimiçi ve mobil aygıt ortamlarına yayınlama ve belgelerin ön kontrol ve tasarımı için yerleşik yaratıcı araçlar sağlar. Bu şekilde standart sayfalar yapabilir ve yayınlayabilirsiniz. Çoklu sayfalar ile çalışırken bir vazgeçilmez olan InDesign, sunduğu kolaylıklar sayesinde çok kısa zamanda sizi de etkisi altına alacak ve kolay bir şekilde birçok çalışmayı bitirmenizi sağlayacak.

Adobe InDesign DC 2020

15 Saat

Adobe Acrobat Pro DC, Taşınabilir Belge Formatının gücünü tam anlamıyla parmaklarınızın ucuna getirir. Acrobat’taki işlevsellik ve özelliklerden yararlanarak, belgelerinizin onları kimin göreceğine dair bütünlüğünü sağlayabilirsiniz.Bu modül, Adobe Acrobat Pro ile yeni tanışan, ancak PDF dosyaları ve PDF portföyleri oluşturup paylaşması gereken kişiler içindir.

CorelDRAW 2020

15 Saat

CorelDraw vektörel tabanlı bir grafik tasarım programıdır. Bu program ile profesyonel çizimleri kolayca yapabilir ve tasarımlarınızı baskıya hazırlayabilirsiniz. Tam donanımlı bir grafik tasarım uzmanı olabilmeniz için, Adobe programlarına bir alternatif olarak görülen CorelDraw programını da grafik tasarım eğitimimizde ayrıntılı olarak öğreneceksiniz.

Maksimum Sınıf Kontenjanı: 10 öğrenci
Süre: 25 Saat
Konu Başlıkları: 35

Bize ulaşın!
  Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini onaylıyorum.