fbpx

Xamarin ile Cross-Platform [Hafta Sonu]

Bize Ulaşın

  Verilerimin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini onaylıyorum.

  Süre: 150 Saat

  Günler: Cumartesi, Pazar 

  Saatler: 14:00 – 19:00

  XamarinMicrosoft’un mobil uygulamalar oluşturmak için geliştirdiği ve native & cross-platform kavramlarını oldukça doğru bir yaklaşımla bir araya getiren ve C# programlama diliyle mobil uygulama geliştirmenizi sağlayan tek platformdur.

  Xamarin, geliştiricilerin C# paylaşımlı kod temeli kullanarak native Android, iOS (ve hatta Windows ve MacOS) uygulamaları yerel kullanıcı arayüzüyle yazmalarını sağlayan bir Microsoft framework’üdür.

  Microsoft’un desteği ile birlikte gün geçtikçe yaygınlaşan Xamarin platformu ile artık C# ile bir kere kod yazıp bütün mobil platformlarda çalışacak Native uygulamalar geliştirilebilmektedir.

  Native uygulamalar sayesinde ilgili platforma ait özgün fonksiyonlar daha etkin ve kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

  Bu eğitimde öncelikle C# programlama dili temelleri, ardından nesne yönelimli programlama temelleri ve ardından Xamarin platformu sıfırdan ileri düzeye kadar anlatılmakta olup, ayrıca her bir platforma özgün geliştirmelerin de nasıl yapıldığı anlatılmaktadır.  Xamarin’de uygulama geliştirme mimarisi detaylı olarak ele alınmakta olup tavsiye edilen MVVM (Model-View-ViewModel) geliştirme yaklaşımı kullanılmakta ve anlatılmaktadır.

  Xamarin ile uygulamalar oluşturmayı öğrenmek, sizi işvereniniz veya müşterileriniz için daha değerli kılar.

  Eğitimin detayını, içeriğini ve sıkça sorulan sorularını görmek için lütfen tıklayınız.