eğitim-fırsatları-izmir

Eğitim Fırsatları

İ-Akademi’den Yılın 4. Çeyreğine Özel Kaçırılmayacak Kampanya!

Kariyerini daha sağlam, geleceğini önemseyen ve Cv’sini daha güçlü hazırlamak isteyen kariyer avcılarına İ-Akademi’den tam destek!

“İLK EĞİTİM %20, İKİNCİ EĞİTİM TAM 400 TL İNDİRİMLİ”

Kayıt yaptıran kursiyerlerimize ilk eğitim %20 İndirimli, ikinci eğitim ise tam 400 TL indirimli sunulmaktadır. Yılın dördüncü çeyreğinde geçerliliği olan kampanyamızı kaçırmayın!

Kampanya Detayları;

  • Ödeme planları 10.10.2019 – 30.11.2019 tarihleri arasında başlayan kursiyerlerimizin kampanyadan yararlanma hakları vardır.
  • Kampanya “İşletmenlik Eğitimi” hariç tüm paket eğitimlerde ve 30.11.2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kayıt yaptıran kursiyerler 1 yıl içerisinde diledikleri zaman eğitimlerine başlayabilirler. (Eğitimlere hemen katılma koşulu bulunmamaktadır, böylelikle indirimli kayıt olabilir, dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz)
  • Bu kampanya farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Tüm eğitimlerimizi görmek için tıklayınız. Başvuru, ön kayıt veya daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz.

En Güçlü Kariyer Avcıları İ-Akademi’de! Formu Doldur, Sen de Aramıza Katıl;

 

Formu Doldurun, Sizi Bilgilendirelim

Bu Konuyu Paylaşın!

Yazar : İ-Akademi Eğitim & Danışmanlık

İ-Akademi; 2003'ten bu yana birey ve kurumlara Bilişim, Yabancı Dil, Kişisel ve Kurumsal Gelişim alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen sayısız şirketinde farklı seviyelerde eğitim ve danışmanlık hizmeti veren İ-Akademi, İzmir'in kalbi Alsancak'ta, ilk günkü heyecanıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Yorum Yazın