fbpx

Blog

ÖZGÖRKEY HOLDİNG İLE EXCEL EĞİTİMİ DÜZENLEDİK

Dirinler Makina, 1952 yılından itibaren sanayi ve ticari faaliyetlerini sürdüren bir aile kuruluşudur. Grubun bünyesinde makina ve ürün imalatının yapıldığı dört fabrika ile birlikte bir pazarlama firması, şirketler grubunun ihracat ve ithalat işlerini organize eden bir dış ticaret firması bulunmaktadır. 2010 tarihinde gruba en son katılan firma ise grubun turizm ve liman işletmeciliği firmasıdır.

MS PROJECT İLE PROJE YÖNETİMİ EĞİTİMİMİZ HAKKINDA

Microsoft Project ile Proje Yönetimi Eğitimine katılan kişiler, yönetmeleri gereken projeleri planlamayı, kaynak havuzlarını oluşturmaya, denetimli bir şekilde görevlere kaynak atamaya, kaynakların iş yükünü, iş dağılımını, doluluk oranını ve maliyetlerini inceleyebilmeyi ve raporlamayı öğrenirler.

Proje planlama aşamasından sonra; proje yöneticileri ve diğer proje paydaşları gerçekleşme aşamasında görevlerin gerçekleşmesini yakından takip analiz ve denetlemeyi, planlanan ve gerçekleşenler arasındaki sapmaları analiz edebilmeyi ve MS Project içerisinde mevcut olan çeşitli raporlama araçları ile üst düzey raporları hızlı ve düzenli bir şekilde hazırlama bilgilerini öğrenir ve geliştirirler. Proje Yönetimi ile ilgili genel kavramları ve MS Project kullanımını öğrenerek iş hayatında kullanabilecekleri çok önemli bir yetkinlik edimmiş oluyorlar.

Bu eğitim başarıyla tamamlandığı takdirde aşağıdaki becerilere sahip olunabilir:

  • Yönetilmesi gereken projeleri planlama
  • Kaynak havuzlarını oluşturma
  • Denetimli bir şekilde görevlere kaynak atama
  • Kaynakların iş yükünü, iş dağılımını, doluluk oranını ve maliyetlerini inceleyebilmeyi ve raporlama

İ Akademi ”MS Project İle Proje Yönetimi Eğitimi” ile Microsoft Project‘i kısa sürede öğrenmek mümkün.

Aralarında; ulusal ve uluslararası faaliyetlerde bulunan büyük markaların, birbirinden değerli kamu kuruluşlarının ve önemli bilimsel çalışmalara imza atan üniversitelerin de bulunduğu 400’ü aşkın kuruma hizmet vermiş olan İ-Akademi, Dirinler Makina ekibine MS Project ile Proje Yönetimi Eğitimi gerçekleştirdi.

Sektörünün liderlerinden olan Dirinler Makina, MS Project ile Proje Yönetimi Eğitimi için bizleri tekrar tercih ettiği için teşekkür ederiz.

KURUMSAL EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA

Kişi ve kurumların eğitim ve danışmanlık taleplerini en verimli şekilde karşılama vizyonuyla yola çıkan İ-Akademi, üç farklı eğitim modeli benimsiyor.

Dilerseniz İzmir Alsancak mevkinde bulunan merkez binamızda, kusursuz bir öğrenme ortamı oluşturan teknoloji sınıflarımızda eğitim görebilir, dilerseniz evinizden veya istediğiniz herhangi bir konumdan online eğitimlerimize tek tıkla katılabilir, dilerseniz de kurumsal eğitim görmek istediğiniz konumu belirleyerek eğitmenlerimizi bu konuma davet edebilirsiniz.

Eğer siz de kendi belirlediğiniz konumda kurumsal eğitim hizmeti alarak çalışanlarınıza yeni beceriler kazandırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektörünüz ve konumunuz fark etmeksizin nitelikli eğitim ayağınıza getiriyoruz!

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.