fbpx

“BilgiYön Yazılım Danışmanlık” Kurumsal PMI Eğitimimizi Yüksek Başarı Oranıyla Tamamladık

Kurumsal Eğitimlerimize Hız Kesmeden Devam Ediyoruz…

BilgiYön Yazılım Danışmanlık çalışanları ile gerçekleştirdiğimiz Proje Yönetimi Eğitimi (PMI Metodolojisi) eğitimimiz sırasında gösterdikleri yoğun ilgi ve üstün becerileri için katılımcılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yüksek memnuniyet ve başarı oranıyla tamamladığımız Proje Yönetimi Eğitimi (PMI Metodolojisi) eğitimimizin içeriğine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bu eğitim, proje sürecinde maliyetleri düşürmek, öngörülen kalite hedeflerine ulaşmak, harcanan zamanı en aza indirmek, kaynak israfını minimize etmek, performansı ve alınacak verimi arttırmak için alınması önerilen, proje yönetimi temel kavramları ve metodoloji eğitimidir.

Bu eğitimin temel amacı projelerde ekip lideri/çalışanı olarak görev alan kişilere projelerde, kapsam, süre, maliyet ve kalite alanlarında hedeflere ulaşmak için yapılması gerekenleri uygulamalar yoluyla kavratmaktır.  Kurumların temel sorunu olan koordinasyon ve entegrasyon konuları örneklerle ele alınmaktadır.   Bu eğitim kurumsal proje yönetim süreçlerine geçişin önemli bir adımıdır.