Bilgisayarlı Muhasebe ve Netsis

İşletmenizde muhasebe, herhangi bir program ile tutulmuyor olsa bile bilgisayarlı muhasebe öğrenmeniz size hem muhasebenin temellerini öğrenmede hem de firmanızın finans departmanını işini kolaylaştıracaktır. Günümüzde en çok kullanılan muhasebe programlarından biri olan “netsis” sizleri bir çok konu hakkında bilgi sahibi yapacaktır. Bilgisayarlı muhasebe ve netsis’i birleştirdiğinizde genel muhasebe, ön muhasebe, Netsis, Mikro uygulamalarında cari,fatura,stok,çek-senet,bordro ve sabit kıymet ile ilgili fonksiyonları kolayca yönetebileceksiniz.

 

Günümüzde iş hayatınıda sıkça kullanılan bu fonksiyon ve uygulamalar işe girmenizde yardımcı olacak aynı zamanda çalışan iseniz iş hayatınızı rahatlatacaktır. Finans departmanlarının değişmezleri arasında yer alan bilgisayarlı muhasebe ve netsis öğrenmek bir farklılık değil zorunluluk hale gelmiştir.

Siz de bilgisayarlı muhasebe ve netsis öğrenerek bu zorunluluğu aşabilir, iş hayatına bir adım önde başlayabilirsiniz.

Bu Konuyu Paylaşın!

Yazar : İ-Akademi Eğitim & Danışmanlık

İ-Akademi; 2003'ten bu yana birey ve kurumlara Bilişim, Yabancı Dil, Kişisel ve Kurumsal Gelişim alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen sayısız şirketinde farklı seviyelerde eğitim ve danışmanlık hizmeti veren İ-Akademi, İzmir'in kalbi Alsancak'ta, ilk günkü heyecanıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Yorum Yazın