başarı hikayesi gizem torun

Başarı Hikayeleri Gizem Torun

Kursiyerimiz Gizem Torun, kariyer hedefine çok hızlı ilerliyor!

Bilişim sektörünün sürekli gelişmesiyle kendini bu yeniliklerle geliştirmek isteyen kursiyerimiz Gizem Torun, bilişim sektöründe en güncel eğitimleri sunan İ-Akademi bünyesinde aldığı CISCO(MCSE) Sistem & Ağ Uzmanlığı ve (CEH) Beyaz Şapkalı Hacker eğitimleriyle kariyer hedeflerine çok hızlı ulaşıyor.

İ-Akademi’de eğitimlerini tamamlayıp sertifikasyonlarını alan Gizem Torun, Vodafone Türkiye İstanbul’da, Technical Support Agent olarak görev almayı başardı.

İ-Akademi’de gösterdiği başarının aynısını iş hayatında da gösterdiği için kursiyerimiz Gizem Torun’u tebrik ediyoruz.

Sizde dünya genelinde geçerliliği olan sertifikasyonlarımız sayesinde kariyerinize değer katmak için bize ulaşın. Bu sertifikasyonlar sizlere sadece iş bulma sürecinde değil, mevcut görevinizden bir üst göreve terfi almanızı da kolaylaştıracaktır.

Size en uygun eğitimleri uzman eğitim danışmanlarımız sayesinde beraber planlayabilmemiz için hemen iletişime geçin >>

Bu Konuyu Paylaşın!

Yazar : İ-Akademi Eğitim & Danışmanlık

İ-Akademi; 2003'ten bu yana birey ve kurumlara Bilişim, Yabancı Dil, Kişisel ve Kurumsal Gelişim alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen sayısız şirketinde farklı seviyelerde eğitim ve danışmanlık hizmeti veren İ-Akademi, İzmir'in kalbi Alsancak'ta, ilk günkü heyecanıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Yorum Yazın