başarı-hikayesi

Başarı Hikayeleri – Eyüpcan Kayadarçin

Yazılım uzmanlığı önümüzdeki yılların en çok tercih edilebilecek iş ünvanları arasında gösteriliyor. Yazılım ve bilgi işlem uzmanı arayışı içerisinde olan şirketler, bünyelerinde görev alacak kişilerin farklı yetkinliklere de sahip olmalarını istemekte. İ-Akademi Eğitim ve Danışmanlık olarak eğitimlerimizi; en güncel modüllerle, uygulamalı laboratuvar çalışmalarıyla ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu yetkinlikleri analiz ederek sürdürmekteyiz.

İ-Akademi mezunlarının birçoğu kendi başarı hikayesini yazıyor! Eyüpcan Kayadarçin‘da bu isimlerden sadece biri.

İ-Akademi ”Yazılım ve Veritabanı Eğitimi” sonrasında sertifikasını alarak İYTE Teknopark bünyesinde bulunan Joint Ventures firmasında .NET Developer olarak iş imkanı yakalayan kursiyerimiz Eyüpcan Kayadarçin’i tebrik ediyoruz.

Sertifika Programlarımıza Göz Atın;

• Bilişim dünyasındaki tecrübenize bakmaksızın, sizi başarıya ulaştıracak bir sertifika programımız var. Uluslararası geçerliliği olan ”Bilişimde Uzmanlık Sertifikaları” ister Bilişim Uzmanlarına, ister bu sektöre yeni adım atanlar için kariyer adımlarını hızlandıracak seçenekler sunuyoruz.

• Microsoft Sertifikalı Eğitmenlerden (Microsoft Certified Trainer – MCT) eğitim almak için doğru adrestesiniz. Microsoft onaylı eğitim materyalleri, güncel ve eksiksiz laboratuvar çalışmaları ve konforlu eğitim ortamında kariyer hedefinize doğru ilerleyin.

•Microsoft’un uluslararası geçerliliği olan uzmanlık sertifikasyonlarına paralel hazırlanmış eğitimlerinden sonra alacağınız belgeler, sizlere bilişim sektöründe dünya çapında profesyonel bir kimlik kazandırır. Dünya’nın neresinde olduğunuzun bir önemi olmaksızın uzmanlığınızı belgelemiş olursunuz.

•Microsoft sertifika eğitimleri size çok geniş bir yelpazede iş imkanı kazandırmakla birlikte, uzmanlık seviyenizi, performans ve yetkinliğinizi ciddi ölçüde geliştirecektir.

Tüm Microsoft eğitimlerimizi görmek için lütfen tıklayınız!

Bu Konuyu Paylaşın!

Yazar : İ-Akademi Eğitim & Danışmanlık

İ-Akademi; 2003'ten bu yana birey ve kurumlara Bilişim, Yabancı Dil, Kişisel ve Kurumsal Gelişim alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen sayısız şirketinde farklı seviyelerde eğitim ve danışmanlık hizmeti veren İ-Akademi, İzmir'in kalbi Alsancak'ta, ilk günkü heyecanıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Yorum Yazın