Başarı Hikayeleri – Ergün Özbudaklı

Kursiyerimiz Ergün Özbudaklı, İ-Akademi bünyesinde aldığı .NET Developer – Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı eğitimi sonrasında kariyerine değer katmaya devam ediyor.

15 yıldan fazla tecrübeye sahip mühendis kadrosu ile tüm sektörlere profesyonel çözümler sunan “C Sistem” firmasında Yazılım Destek Uzmanı olarak görev almayı başaran kursiyerimiz Ergün Özbudaklı’yı tebrik ediyor, kariyerindeki başarıların devamı diliyoruz.

Siz de dünya genelinde geçerliliği olan sertifikasyonlar sayesinde kariyerinize değer katmak için bize ulaşın. Bu sertifikasyonlar sizlere sadece iş bulma sürecinde değil, mevcut görevinizden bir üst göreve terfi almanızı da kolaylaştıracaktır.

Eğitim takvimini incelemek için lütfen tıklayın…

Bu Konuyu Paylaşın!

Yazar : İ-Akademi Eğitim & Danışmanlık

İ-Akademi; 2003'ten bu yana birey ve kurumlara Bilişim, Yabancı Dil, Kişisel ve Kurumsal Gelişim alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen sayısız şirketinde farklı seviyelerde eğitim ve danışmanlık hizmeti veren İ-Akademi, İzmir'in kalbi Alsancak'ta, ilk günkü heyecanıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Yorum Yazın