Başarı Hikayeleri – Ege Mert

Kursiyerimiz Ege Mert, bilişim sektörüne ilk adımı İ-Akademi eğitim programları ile atmıştı!

Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra kendisini bilişim sektöründe geliştirmek isteyen Ege Mert, İ-Akademi bünyesinde “.NET Developer”  ve ”Java İle Android Programlama” eğitimlerini başarı ile tamamlayarak iş hayatına tam donanımlı bir şekilde başladı. Şuan dünyanın en büyük sigorta ve finansal yatırım şirketlerinden birisi olan “Allianz” bünyesinde Java Developer olarak görev almayı başardı.

Bilişim dünyasında kendini sürekli geliştiren ve teknolojinin hayatımıza getirdiği yeniliklerle uzmanlığına farklı yetkinlikler katan kursiyerimiz Ege Mert’in başarılarının devamını diliyoruz.

İ-Akademi’de gösterdiği başarının aynısını iş hayatında da gösterdiği için kursiyerimiz Ege Mert’i tebrik ediyoruz.

ege mert

Sizlerde sertifika programlarımıza katılarak uzmanlığınıza farklı yetkinlikler katabilir ve bilişim dünyasında daha başarılı bir kariyer hedefleyebilirsiniz. Size en uygun eğitimleri uzman eğitim danışmanlarımız sayesinde beraber planlayabilmemiz için hemen iletişime geçin >>

Bu Konuyu Paylaşın!

Yazar : İ-Akademi Eğitim & Danışmanlık

İ-Akademi; 2003'ten bu yana birey ve kurumlara Bilişim, Yabancı Dil, Kişisel ve Kurumsal Gelişim alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen sayısız şirketinde farklı seviyelerde eğitim ve danışmanlık hizmeti veren İ-Akademi, İzmir'in kalbi Alsancak'ta, ilk günkü heyecanıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Yorum Yazın