BAŞARI HİKAYELERİ – CEREN MERT

.NET Developer Yazılım Eğitimi Mezunumuz Ceren Mert, 1998 yılında kurulan, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu da dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında ofisleri olan Veripark‘ta Software Test Specialist (Yazılım Test Uzmanı) Olarak İşe Başladı.

İ-Akademi eğitimleri süresince gösterdiği başarı ve ilgisinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, iş hayatında başarılar diliyoruz.

Sizde dünya genelinde geçerliliği olan sertifikasyonlarımız sayesinde kariyerinize değer katmak için bize ulaşın. Bu sertifikasyonlar sizlere sadece iş bulma sürecinde değil, mevcut görevinizden bir üst göreve terfi almanızı da kolaylaştıracaktır.

Sizlerde bilişim dünyasında iyi bir kariyer hedefliyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Konuyu Paylaşın!

Yazar : İ-Akademi Eğitim & Danışmanlık

İ-Akademi; 2003'ten bu yana birey ve kurumlara Bilişim, Yabancı Dil, Kişisel ve Kurumsal Gelişim alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen sayısız şirketinde farklı seviyelerde eğitim ve danışmanlık hizmeti veren İ-Akademi, İzmir'in kalbi Alsancak'ta, ilk günkü heyecanıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Yorum Yazın