fbpx

Blog

ASISGUARD İLE YOCTO PROJECT EĞİTİMİ DÜZENLEDİK

Ülkemize ve dost ülkelere savunma alanında birçok yerli ve milli ürünler sunan, aynı zamanda iç ve dış paydaşların ihtiyaç ve memnuniyetlerini her zaman göz önünde bulunduran, ayrıca teknolojik ve mühendislik alt yapısını güçlendiren bir şirket olan Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri ile YOCTO Project eğitimini başarıyla gerçekleştirdik.

Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş.“savunma, akıllı şehirler,  siber güvenlik ve finansal teknolojiler” sektörlerinde faaliyet gösteren, sistem ve teçhizatlarını öz kaynaklarıyla geliştiren,  %100 yerli sermayeye sahip bir Türk firmasıdır. Asis Elektronik; savunma, siber güvenlik ve finansal teknolojiler sektörlerinde katma değer yaratmak üzere, ileri teknolojiye yönelik bilgi birikimi ve tecrübesiyle 2018 yılı itibarıyla bir yapılanma sürecine girmiştir. Bu yapılanma neticesinde, savunma ve kamu güvenliği teknolojilerine yönelik faaliyetlerini ASİSGUARD tescilli markasıyla tek bir odak noktasında birleştirmiştir.

ASİSGUARD; Yapay Zeka ve Büyük Veri teknolojileri marifetiyle, Askeri Araç Elektroniği Sistemleri, Döner Kanatlı Silahlı Drone Sistemleri, Elektro Optik Görüntüleme ve Sınır Güvenliği Sistemleri alanlarında, bir kısmı ülkemizde ilk olan, milli sistem çözümleri geliştirmektedir.

YOCTO EĞİTİMİMİZ HAKKINDA

Yocto günümüzde hızla yaygınlığı artan ve neredeyse standart halini almış SoC ve Linux tabanlı donanım üreticilerinin platformları için referans Linux dağıtımı ürettikleri bir derleme sistemidir. Ürünlerinde Linux kullanan firmaların hem kendi iç geliştirmeleri hem de müşterileri için sunduğu standart bir altyapı halini alan Yocto açık kaynak kodlu uygulamaların da desteği ile günümüzde her ürün için çözüm üretebilmektedir.

Inventron’un Yocto Tabanlı Gömülü Sistem Geliştirme Eğitimi  projelerinizi hızlı, verimli ve bütçenize uygun olarak geliştirmenizi sağlayacak bilgi birikimini size ve çalışanlarınıza kazandıracaktır.

Eğitim ihtiyacınız olan içeriğe göre değiştirilebilir bir yapıda 2 veya 3 gün olarak sunulmaktadır.

.NET Developer hafta içi gündüz eğitiminde %50 indirim fırsatı!